Bedankt voor het bekijken van 'Wor Molly'
Molly is een goed gepresenteerde, schone en comfortabele camper die je graag meeneemt op je avonturen en heeft 4 x 3-punts veiligheidsgordels om iedereen aan boord veilig te houden.
Molly is gemakkelijk te besturen - net als een grote auto eigenlijk en zal rustig over de weg joggen en gelijke tred houden met iedereen om haar heen. Parkeren gaat eenvoudig met de achteruitrijcamera's.
Helaas kunnen we er momenteel geen volledig gebruik van maken en hoewel we haar niet willen verkopen (de tijd komt wel weer dat we er goed gebruik van kunnen maken) dachten we dat het leuk zou zijn om anderen de kans te geven om een camper te ervaren avontuur in haar.
We kochten haar 3 jaar geleden en haar aantrekkingskracht was dat ze in een zeer schone en goed verzorgde staat was gehouden. We willen graag denken dat we die zorg hebben voortgezet en daarom zijn roken en huisdieren niet toegestaan.
We hebben Molly uitgerust met alle gebruikelijke 'chattels' die je nodig hebt als je niet thuis bent.
De keuken en het eetgedeelte: de twee kapiteinsstoelen draaien beide rond naar de eettafel, die ook een zitbank voor twee personen heeft, dus comfortabel voor vier personen. Het eetgedeelte heeft ook een zitbank aan de linkerkant die indien nodig kan worden omgebouwd tot een tweepersoonsbed. De keuken heeft een spoelbak met afdruiprek, daaronder een koelkast met klein vriesvak. Naast een fornuis, met oven, grill en kookplaat. Er is voldoende opslagruimte en apparatuur, waaronder; bestek, potten, pannen en kommen, servies en bestek, mokken en glazen.
Boven de toegangsdeur bevindt zich het bedieningspaneel voor de verwarming en het warmwatersysteem van de camper, voor het controleren van de batterijstatus, het vers- en afvalwaterpeil enz.
Als u geen gebruik maakt van de faciliteiten op het terrein, worden de zaken adequaat geregeld via de kleine badkamer. Bestaande uit een wastafel, wc en douche is het behaaglijk warm als de verwarming aan staat.
Als laatste het vaste tweepersoonsbed achterin met veel opbergkasten boven en rondom. Boven de Truma Heater bevindt zich ook een kledingkast; die de verwarming in het woongebied regelt – hetzij via een elektriciteitsaansluiting, hetzij via gas.
Er is een tv die kan worden gedraaid om naar het nieuws te kijken terwijl u het avondeten klaarmaakt. USB's voor het verplichte opladen van mobiele apparaten en opnieuw een keuze aan verlichting.
Buiten is er een uitwaaierende Fiamma F45s-luifel van 4m x 2,5m. Dit moet op de juiste manier worden vastgemaakt, maar biedt extra ruimte indien nodig en bescherming als het weer omslaat: het is de perfecte plek om buiten te dineren, met beschutting tegen de zon.
Daarnaast hebben we een achterop gemonteerde Fiamma-opbergbox die behoorlijk wat extra 'spullen' kan bevatten - maar onthoud: hoe lichter de lading, hoe goedkoper het avontuur.
Als u op een terrein parkeert, zult u ongetwijfeld 'aanhaken' en is er een kabel aanwezig.
Twee gasflessen zijn aan boord, van buitenaf toegankelijk via een luik, alleen van buitenaf geopend en 'verbruikt' gas is redelijkerwijs bij de huurprijs inbegrepen. Flessen kosten ongeveer £ 30 per stuk om te vervangen en je hebt gas nodig, zo niet 'aangesloten' op 240v, om de koelkast, oven, grill, kookplaat en barbecue te laten werken, evenals de heteluchtverwarming.
(De koelkast kan op 12V werken, maar raden we alleen aan als u onderweg bent of voor korte periodes, aangezien de huishoudaccu snel leeg raakt als hij zwaar wordt belast en niet wordt opgeladen door de dynamo van het voertuig!)
Onthoud dat het een camper is, dus je moet voorzichtig zijn, dingen zijn delicaat om ze licht te maken en dus niet overdreven sterk! Het enige dat we vragen, is dat onze camper te allen tijde met respect wordt behandeld en dat u haar bij ons terugbrengt met alle tanks leeg, de toiletcassette uitgewassen en brandstof (diesel) op hetzelfde niveau als toen u haar ophaalde.
Enkele andere stukjes en bobs voor de duidelijkheid: -
Het voertuig is geregistreerd op onze Tyne Tunnel 2-account, dus als u de Tyne Tunnel gebruikt, hoeft u zich geen zorgen te maken over de betaling aan de site. We ontvangen een melding van de afschrijving op onze app en u kunt ons betalen bij uw terugkeer. Het voorkomt ongewenste boetes door te vergeten te betalen.
Alle parkeer- of snelheidsboetes, tol- of congestieheffingen enz. zijn de verantwoordelijkheid van de huurder en zullen na de huur opnieuw in rekening worden gebracht, mocht dit zich voordoen.
Bij elke verhuur worden schoonmaakkosten in rekening gebracht.
Wij bieden geen linnengoed, kussens enz. Deze zijn echter beschikbaar tegen een extra vergoeding indien nodig, vraag het ons.
Schade en ontbrekende inventaris worden indien nodig in rekening gebracht om Molly terug te brengen in de staat waarin ze was toen ze werd weggereden. We begrijpen echter dat ongelukken kunnen en zullen gebeuren, zowel bij u als bij ons. Vertel ons alstublieft over alle 'dingen' - we zullen net zo eerlijk en redelijk tegen u zijn als we hopen dat u bent bij het gebruik van onze camper.
Vrees echter niet, bij het ophalen ontvangt u een volledige overdracht, zodat u het meeste uit uw reis kunt halen en mogelijke teleurstellingen kunt voorkomen. Geef uzelf daarom voldoende tijd om geen haast te hebben. Onthoud dat het ten zeerste wordt aanbevolen dat alle reizende volwassenen overdrachtsinformatie ontvangen. Geloof ons, dat is het beste zo. Ten eerste zal één persoon het moeilijk vinden om alles te onthouden. Ten tweede versnelt het het 'opzetten' en het bereiken van uw eerste drankje. Ten derde en tot slot zullen de volwassenen leren hoe ze bepaalde dingen niet kapot kunnen maken.
Alle voertuiginformatie zoals hoogte, breedte en lengte, samen met de aanbevolen bandenspanning enz. bevinden zich in de overdrachtsmap.
Nu iets over de verzekering, die bij de huurprijs is inbegrepen. Het is uitgebreid en dekt de meeste maar niet alle stuurprogramma's. U moet informatie verstrekken om goedkeuring van de verzekering mogelijk te maken voordat de huur wordt geautoriseerd en dit wordt later in het boekingsproces gevraagd.
Ben je van plan om met de auto te komen halen? We kunnen gratis langs de weg parkeren buiten ons huis, geheel op eigen risico. Als alternatief kunnen we u onze staanplaats aanbieden in de opslagruimte waar we Molly houden. Dit is een beveiligde beveiligde opslag met 24-uurs cctv. Nogmaals, dit zou gratis zijn, maar volledig op eigen risico. Deze opslag is ongeveer 10 minuten rijden van ons huis en we raden je aan om in eerste instantie naar ons huis te bellen. Wij leiden u naar de stalling en u kunt uw auto parkeren en ons weer naar huis brengen, terwijl u zelf met de camper rijdt - een ideale gelegenheid om het busje te leren kennen.
Als we u toch kunnen helpen, neem dan contact met ons op, we helpen u graag op welke manier dan ook.