pluspunten: goed bed, grote koelkast, volledig ingericht. technisch in orde. duidelijke uitleg door eigenaren. Schoon en rijd goed. minpunten: TV werkte niet.
November 2020
Vijf dagen met zn vieren door het land gereden. Onwijs veel plezier aan de camper gehad! Ruim, luxe, goed slaapcomfort en bovenal alles snel kunnen regelen met de verhuurders. Zeker een aanrader!
Voor het eerst een campertocht gemaakt. We hadden geen betere verhuurders kunnen treffen dan Rens en Esmee. Ze hebben ons alles over deze ‘klassieke‘ camper heel bevlogen en duidelijk uitgelegd. Ze hebben echt aan alles gedacht en ons vol vertrouwen op pad gestuurd. Wij hebben enorm genoten en kunnen Rens en Esmee van harte aanbevelen. Hanneke & Ulco
Oktober 2020
Wij mochten 3 weken genieten van deze camper. De camper rijdt makkelijk en heeft een krachtige motor. Alles is aanwezig wat betreft inventaris. Het bed met een luxe topper slaapt heerlijk! Het contact met de verhuurder is goed, staan voor je klaar en berichten binnen 5 minuten terug. Ook kregen wij handige tips door van de verhuurder en denken dus met je mee. Een dikke 10 en vandaar ook de 5 sterren!
Hele fijne reis gehad met deze camper met onze familie met 2 kleine kids. Communicatie is super en alles verliep soepel. We zouden zo nog een keer gaan!
September 2020
Dit was onze eerste camperervaring en de keuze voor deze camper beviel erg goed. De camper was van alle gemakken voorzien en goed onderhouden. Daarnaast was de duidelijke uitleg van Rens erg prettig. We gingen met een gerust gevoel op vakantie.
Een camper vakantie Zuid Frankrijk en Spanje om nooit te vergeten. Camper was van alle gemakken voorzien en zijn formaat zorgde voor een gevoel van vrijheid en voldoening. Bijzonder slaapcomfort, praktisch en compleet. Communicatie en afhandeling verliepen soepel en door de goede prijs kwaliteit verhouding een absolute aanrader!
Augustus 2020
Met het gezin een mooie rondreis gemaakt met de camper door Kroatie. De camper is prima bevallen. Ook het contact met Marno was prettig.. Aanrader.
We hebben samen met onze kinderen een heerlijke rondreis met de camper door Zwitserland, Oostenrijk en Slovenië gemaakt. De camper is van alle gemakken voorzien en het contact met Frans en Ineke verliep soepel en relaxt.
We hebben een fijne vakantie gehad met de camperbus van Roald. Het was in het begin wennen om de camperbus om te bouwen van slapen naar reizen en andersom. Later hadden we meer onze draai gevonden. De camperbus rijdt goed, ook bij hogere snelheid. Roald was heel meedenkend en flexibel. Bij vragen/ opmerkingen reageerde hij snel.
We hebben een hele fijne tijd gehad met de camper van Alfons en Claudia. De vakantie was veel te snel voorbij. Hele vriendelijke mensen, goede uitleg en rijles gekregen om gerust de baan op te kunnen gaan. Helemaal top!!
Juli 2020
We hebben heerlijk twee weken met de camper door Nederland, België en Frankrijk gereden. Met ons gezin met zijn vieren ( kinderen 9 en 11) goed te doen. Voor de oudste af en toe tentje gebruikt, dan is het net iets ruimer. De camper is compact, maar jekan er al je spullen ruim in kwijt. Er is voor vier personen ruim voldoende bestek, borden etc. aanwezig. Net als stoeltjes en tafels. Sommige onderdelen zijn door de tijd en misschien sowieso wat kwetsbaar en dus is het zaak voorzichtig te doen met de kastjes/ gordijntjes etc. Arno is zeer vriendelijk en gastvrij bij het ophalen en terugbrengen van de camper. Gedurende de reis prettig contact met elkaar gehouden.
Door onze site te gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies zoals beschreven in onze cookie policy.