Overal heen, maar ook echt overal!
Of je nu gaat wildkamperen in Noorwegen of Zweden, op de camping staat aan de Middellandse zee, of op pad bent in de Ardennen, deze Landrover Defender is je trouwe bondgenoot. Wakker worden op het dak met een briljant uitzicht. Zeker als je de daktent openritst, kun je de hele nacht sterrenkijken als je wil.
Volledig uitgerust, langzaam aan!
Onze Defender is voorzien van een volledige kampeeruitrusting, en zal tijdens je kampeertrip langzaam aan als een maatje aanvoelen. Met een aantal stoere opties zoals een lier, rijplaten en terreinbanden. Met de buitenkeuken en een superhandige reisindeling in de achterbak is deze wagen gemaakt voor een mooie trip. Snel gaat ie niet, maar hij brengt je overal. Na een mogelijk wat onwennig begin zul je al snel merken dat het besturen van de auto steeds leuker wordt. Na een dag wil je niet anders meer!
Comfortabel, voor een Defender dan...
Je komt heel aardig met het verkeer mee, de zesde versnelling zorgt ervoor dat de dorst van de 2,4 liter TD4 motor niet al te heftig is en bovendien rijdt het nog 'relatief' stil op de snelweg. De wagen is goed ‘ge-soundproofed’, en ook dat scheelt behoorlijk in het rijgeluid. Een van de weinig Defenders waarin je met 100 km/h naar een podcast kunt luitsteren. De motor is vooralsnog goedgekeurd voor milieuzones, klasse 4.
De Landy is klaar voor een heerlijke avontuurlijke vakantie. Van luifel, lampjes, koelkast, extra accu/ oplader tot en met stoelen, borden, bestek, een tafel en eventueel een fietsdrager. Alles inclusief, zelfs de bewonderende blikken en de kletspraatjes krijg je er bij. En... van ons hoef je niet te zeggen dat je hem gehuurd hebt ;-)
Slaapplaatsen voor 5 personen, 5 zitplaatsen in de auto.
1 daktent met 3 slaapplaatsen, in 5 minuten op te zetten
1 reguliere pop-up tent met 2 slaapplaatsen, in 5 minuten op te zetten
Dus, met 5 mensen meer dan voldoende ruimte om een heerlijke trip te maken.
Eten, zitten en chillen in de zon of onder de luifel. Neem je beddengoed mee en off you go! One life, live it!
PS: de auto is zeker geschikt om op onverharde wegen te rijden, maar niet om mee te offroaden.