Selecteer datum voor de beste prijzen

Campers huren in Groningen

Altijd al gedroomd van die rondreis door Europa met een camper? Of wil je een weekend weg en lijkt jou een camper toch wel een hele leuke manier van reizen? Goboony is het platform waarop camperbezitters en mensen die wel eens met een camper op reis willen samen komen. Via Goboony gaat het huurproces snel en gemakkelijk en zorgen we ervoor dat de verhuur van campers professioneel en eenvoudig te regelen is voor iedereen.

Op deze pagina is een overzicht van de campers in Groningen te vinden. Mocht jouw droomcamper er niet tussen zitten? Neem dan ook even een kijkje in de rest van de provincie Groningen. De campers die op Goboony worden aangeboden hebben natuurlijk allemaal een goede verzekering en ze zijn volledig APK gekeurd, zo kan je met een gerust gevoel op vakantie.

Lees meer …

Meer dan 490.000 huurders gingen je voor

Beste Gale &Sandy, Wij hebben weer genoten van jullie camper. Na vorig jaar voor de eerste keer de camper te hebben gehuurd, hadden we dit jaar weer voor jullie camper gekozen. Het contact vooraf was (weer) zeer prettig en jullie waren gelijk enthousiast dat we voor jullie camper hadden gekozen. Na alles via Goboony te hebben geregeld was het op zondag 30 augustus dan zover dat we de camper gingen ophalen en ons avontuur kon beginnen. We werden weer vriendelijk ontvangen door Gale en Sandy. Het GoForm formulier invullen verliep vlotjes en Gale vertelde hierbij de nodige aanpassingen die waren uitgevoerd. De camper was netjes schoon met opgemaakte bedden plus een extra set beddengoed in de kast. De keuken voorzien van ruim bestek en servies. We konden onze eigen auto makkelijk bij hun (in de woonwijk) achterlaten waarna we de camper meenamen om onze spullen in te laden en de vakantie kon beginnen. De reis ging via België en Frankrijk naar Italië. De aanpassing/vervanging die Gale had laten uitvoeren aan de motor had een positief effect op het rijgedrag van de camper, hij loopt lekker mee met het verkeer en met de heuvels in Frankrijk had hij ook geen problemen. Op een paar kleine dingen hebben we geen problemen ondervonden met de voorzieningen in/aan de camper. We hadden een kleine lekkage van condenswater na het uitzetten van airco (een paar druppels) en de spiegels stonden iets te los waardoor deze tijdens de ritten verliepen. Het zijn geen grote mankementen en ik weet zeker dat Gale deze dingen zal oplossen voor de volgende huurder. Het heeft ons vakantieplezier niet beïnvloed. Na twee weken getourd te hebben was het weer tijd om de camper in te gaan leveren. We hadden de kleine mankementen al via de app gemeld en tijdens het inleveren nogmaals aangegeven. Ze vonden het fijn dat we dit aangaven en gingen er werk van maken. Na het GoForm formulier weer ingevuld te hebben gingen we weer met een goed gevoel weer naar huis. Conclusie: Gale en Sandy zijn fijne mensen waar je makkelijk contact mee kan houden, en ze zijn open en eerlijk. De camper is 16 jaar oud en heeft wat gebruikers sporen maar voor zijn leeftijd ziet hij er nog goed uit. De camper is goed uitgerust zowel binnen (keukenbenodigdheden en dergelijke) als buiten (tafel, stoelen, wiggen, 230v kabels en dergelijke). De camper rijdt fijn zowel op de snelweg als binnendoor. Wij overwegen nu al om voor volgend jaar weer te reserveren bij Gale en Sandy. Gr Mario & Miranda

September 2026

Camperplaatsen in Groningen

Als je Groningen gaat bezoeken met je camper wil je ook een goede camperplaats om je camper neer te zetten. Je kunt er voor kiezen om naar Camping Stadspark te gaan, maar een mooie camperplaats in Groningen is de JSG Stadswerf. Deze camperplaats is een rustige plek op een scheepswerf. Het is ongeveer 10 minuten fietsen naar het centrum van de stad en de IKEA is heel dichtbij. De plaats is eenvoudig maar er is keurig sanitair; een dames- en herentoilet en een royale douche. De elektriciteit is bij de prijs (€12,50) inbegrepen en er is zelf een wasmachine aanwezig. Het enige dat mist is een mogelijkheid voor het lozen van het chemische toilet. Je camper staat na werktijd achter een afgesloten hek waar je als gast toegang tot krijgt door de zeer vriendelijk eigenaar.

Bezienswaardigheden in Groningen

Er zijn vele bezienswaardigheden in Groningen. De Martinitoren zie je bijna overal in de stad en je kunt hem ook beklimmen voor een fantastisch uitzicht over de Ommelanden. Ga mee met een stadswandeling om kunst, monumenten, parken en tuinen (hofjes) te bewonderen en neem een kijkje in het Groninger Museum die er alleen al aan de buitenkant erg fancy uitziet.

Evenementen in Groningen

Er zijn veel leuke evenemente in Groningen. In januari staat de stad in het teken van Eurosonic Noorderslag hier spelen op de leukste plaatsen in de stad grote, kleine, bekende en minder bekende bands. Ook worden de belangrijke EBBA awards uitgereikt. Iedere muziekliefhebber moet dit eens meegemaakt hebben. In augustus verandert het Noorderplantsoen in een openluchttheater. In het hele park kun je verschillende kleine theatervoorstelling bewonderen, heerlijk eten bij verschillende foodtrucks en genieten van nieuwe vaak nog onbekende bandjes.  

Ook is er ieder jaar op Goede Vrijdag de Bloemetjesmarkt. In de stad zijn dan zo’n honderd kramen vol verse snijbloemen, grote en kleine kamerplanten, bloembollen en zaaigoed, tuin- en kuipplanten, gereedschap en toebehoren.