Ben je op zoek naar de ideale camper voor een camperreis met twee personen? Zoek niet langer verder!
Zelf werken wij nog en gebruiken de camper alleen in onze eigen vakantie. Daarnaast willen we ook graag anderen laten genieten van een (semi-korte) vakantie met onze heerlijke camper. Vandaar ook dat wij een redelijke prijs hanteren (althans dat denken wij).
Deze camper biedt slaap- en zitplaatsen voor 4 personen, maar eigenlijk verhuren we de camper meer aan twee (oudere) personen. Er zit een vast 2-persoonsbed (queensbed) achterin de camper. Ook beschikt deze ruimte over een afsluitbare deur waardoor je een knusse slaapkamer creëert. Verder zijn de douche en toilet gescheiden.
Ook is er een keuken aan boord met de alle benodigde inventaris, 4 pits-gasfornuis, XXL koelkast, vriezer, oven en grilloven. Zo heb je alles aan boord om een heerlijke maaltijd te bereiden. Het zonnepaneel op het dak maakt het mogelijk om ook zonder een stroomvoorziening te kamperen.
Tot slot, is er de mogelijkheid om 2 fietsen mee te nemen en is er een campingset aanwezig zodat je heerlijk buiten kunt zitten. En lekker je programma's volgen op de 24 inch smart tv als je echt niet zonder kan.
Kortom, al het comfort wat je nodig hebt voor een heerlijke camperreis. Helaas hebben wij geen invloed op het weer dus daar kunnen we geen garanties voor afgeven. Diverse huurders zijn jullie al voorgegaan en zijn enthousiast terug gekomen.
Uw auto kunt u kwijt op de overdekte en beveiligde plek waar de camper staat. Het enige wat u eigenlijk mee hoeft te nemen is beddengoed, eventueel handdoeken en etenswaren. De boel overladen en wegrijden. Vergeet natuurlijk ook de fietsen niet. Uw vakantie begint gelijk al.
Voordat u onze camper huurt stellen we het op prijs om eerst even een afspraak te maken om de camper te komen bekijken en even kennis te maken met elkaar. Zodat u zeker weet dat de camper naar uw zin is.
De voorpret begint al bij het afsluiten van de huur. Daarnaast zijn wij voor en vooral tijdens de reis beschikbaar voor allerhande vragen. Zo zijn er op reis altijd wel vragen over het gebruik van de camper en omdat we er zelf ook mee op vakantie gaan, is er eigenlijk geen vraag die we niet kunnen beantwoorden. Dit wordt, zoals uit de recensies ook blijkt, zeker op prijs gesteld.
Wel willen we benadrukken dat de camper van 2011 is en dat natuurlijk alles niet nieuw meer is.