Pilote P690D EXPRESSION
Splinternieuwe Camper met ruime zit, hefbed en vele opties.
Je komt aan op de plek waar je gaat overnachten: rijdt de camper op zijn plek en met één druk op het knopje van de zelf stellende hydraulische poten staat de camper horizontaal! Het grote genieten kan beginnen.
Belangrijke kenmerken:
-Het hefbed van de camper zorgt ervoor dat de leefruimte, toilet en douche, groter zijn dan bij campers met een vast bed.
- Een open keuken met 2 pits gasstel, koelkast & vriezer.
- Een zithoek voor 6 personen.
- De Fiat Ducato beschikt over 8 automatische versnellingen, adaptive cruise control & motorairco, achteruitrij camera, diverse rijhulpsystemen. Euro 6E
- Android Auto / Apple CarPlay
- Voorzien van een televisie met ingebouwde google TV en een Starlink schotel zodat u altijd televisie kan kijken via een goede wifi verbinding! (Starlink wifi is tegen kostprijs te huur). Je kunt natuurlijk ook eigen Wifi van de telefoon gebruiken, of de wifi van de camping.
- De camper is voorzien van een zonnepaneel en extra accu zodat u ook enkele dagen zonder externe voorzieningen kunt kamperen.
-Extra te huren 2 elektrische vouwfietsen die gestald kunnen worden in de garage (30€ per dag per stuk of 190€ per week). Let op: in de garage passen geen "normale fietsen", die zijn te hoog.
- Afmetingen garage: Breedte 65 cm , diepte 223 cm , hoogte 120 cm / 230 cm (linker kant)
-De camper is compleet ingericht voor 2 personen (4 veiligheidsgordels en 2 slaapplaatsen in de camper)
-Hydraulische stelpoten, je zet de camper op zijn plek, drukt op een knopje en de camper zet zichzelf waterpas.
-Buitendouche
-Koken op LPG, te vullen bij elk tankstation waar je lpg kunt tanken.
-Buitengas aansluiting.
-Centrale deurvergrendeling op opbouwdeur.
-extra stopcontacten en USB-C aansluitingen
-Maxxfan koeling.
-MEA alarmsysteem met gasalarm.
-2 Persoons hefbed boven het zitgedeelte (1.60 * 2.00 m) het bed kan zakken tot 80 cm boven de vloer.
- Stahoogte 2 meter
-De Ducato is geschikt om HVO100 te tanken
- Maut1 Tolbatch aan boord, In Italie, Frankrijk, Spanje en Portugal snel door de tolpoorten heen. Uiteraard dien je achteraf de tolkosten aan ons te betalen
- Tol op kenteken Zwitserland tot 31-1-2026 (niet te verrekenen)
- Tol afrekenen op kenteken in Oostenrijk (is niet het Oostenrijk vignet) achteraf te verrekenen met ons.
Matrasbeschermer en onderlaken is inclusief, dekbed(den), kussens en handdoeken dienen zelf meegenomen te worden. Er is toilet-en douche gelegenheid aan boord. .
Indien gewenst kunnen wij je ophalen en wegbrengen van en naar station Hoofddorp.
Er ligt een handleiding/gebruiksaanwijzing in de camper. Maar bij het ophalen nemen we natuurlijk samen de binnen- en buitenzijde van de camper door, zodat u van alles op de hoogte bent voor vertrek!
De uitgebreide inventarislijst sturen we je van te voren op verzoek toe.
Wij zijn ervan overtuigd dat je onze camper behandelt als je eigendom en deze weer inlevert zoals je hem meegekregen hebt: van binnen en buiten schoongemaakt.
Als er vragen zijn, stel deze gerust! Graag tot gauw!