Onze mooie blauwe buscamper is te huur!
De ideale compacte camper om een mooie reis mee te maken. De camper rijdt als een personenauto en door z'n afmetingen ideaal om kleine dorpjes in te rijden en overal makkelijk parkeerbaar! Gearriveerd op de camperplaats, is alles snel en eenvoudig geïnstalleerd.
Een zeer goed onderhouden originele Volkswagen T4 California Westfalia met een sterke 2.5TDI motor die voorzien is van alle opties.
De camper is van binnen netjes en compleet ingericht. Hij heeft een hefdak waardoor je in de bus kan staan als je bijvoorbeeld aan het koken bent op het tweepits gasstel. Slapen kun je beneden en/of boven. Door de hor-raampjes aan voor- en zijkanten van de daktent kun je, terwijl je boven in bed ligt, lekker op hoogte genieten van het uitzicht. Geen zin om omhoog te klimmen? De bank is in een handomdraai omgebouwd tot een tweepersoonsbed. Zo kunnen er eventueel ook 4 personen in slapen. Daarnaast is het bed voorzien van een extra topper voor extra slaapcomfort!
Zelf vinden wij de camper vooral geschikt voor twee personen, maar met twee kinderen kan het zeker!
De camper heeft verder een koelkast, volledige keukeninrichting met pannen, borden, bestek, servies, waterkoker alles wat je nodig hebt voor een heerlijke campervakantie. Door de sterke motor kan de camper zonder problemen in de bergen rijden. Op de snelweg is 130 km per uur geen probleem.
Wat nog meer? Airco, verwarming (stand kachel), airbags, cruise control, draaibare voorstoelen, bluetooth radio om je eigen Spotify lijstjes af te spelen, omvormer 12V->230V, USB laadpunten, stuurbekrachtiging, trekhaak en een fietsenrek voor twee (normale) fietsen.
De camper is voorzien van twee krachtige zonnepanelen waardoor Off-grid kamperen geen probleem is.
Daarnaast heeft de camper een luifel, twee campingstoelen en een campingtafel.
Enig wat u hoeft te verzorgen is eigen dekbed/slaapzaken, kussens.
Bij verhuur nemen we uitgebreid de tijd om het gebruik van de camper goed uit te leggen. Je krijgt een complete handleiding van de camper mee, waar veel praktische tips in staan. Deze kan indien gewenst een week vooraf al toegestuurd worden.
Wij gebruiken de camper zelf voor langere reizen maar ook voor een weekendje weg. Snel wat kleding in de tas, eten in het koelkastje en avontuur kan beginnen. De camper staat zo en wat slaapt het heerlijk in ons kleine huisje op wielen waar alles in zit wat je nodig hebt.