Omschrijving:
Onze gezinsbus is dankzij de Euro 6-motor met AdBlue bijzonder milieuvriendelijk en kan daardoor overal rijden. Met een lengte van 6 m is het een compacte, maar door de slimme kamerindeling toch ruime gezinsmobiel en biedt het tot 4 gezinsleden een comfortabele slaapplaats in het stapelbed achterin - 176 cm x 140 cm boven en 193 cm x 140 cm onder. Het bovenbed kan echter ook worden verwijderd, waardoor er een tweepersoonsvoertuig ontstaat met een ruim slaapcompartiment. Dankzij de compacte buitenafmetingen is het voertuig ook ideaal voor gebruik op smallere wegen, zoals de Schotse eenbaanswegen, en met een toegestaan totaalgewicht van 3,5 ton gelden er aanzienlijk minder beperkingen dan voor grotere voertuigen (bijvoorbeeld geen tolhuisje of geen maximumsnelheid van 80 km/u op snelwegen). Ook voor onervaren camperbestuurders is de JoJo Roadrunner ontspannen te besturen, want de achteruitrijcamera, achteruitrijsensoren en cruise control bieden uitstekende ondersteuning en de 163 pk sterke motor biedt voldoende reserves.Een aangepast camperchassis verhoogt de bodemvrijheid en het comfort merkbaar. Toch is het geen terreinwagen, alleen onverharde wegen zijn niet meer zo eng.
Er is geen televisie, maar er zijn kaarten, spelletjes en boeken waar u met het hele gezin van kunt genieten, ongeacht het weer. Slecht weer of het koude seizoen zijn geen probleem dankzij de zuinige dieselverwarming en de automatische verwarming van de afvalwatertank. Gasdetectoren en extra ingebouwde sloten op alle deuren stellen zelfs de voorzichtige geesten gerust.
Nieuw is het Arwinger droogscheidingstoilet, wat de onafhankelijkheid aanzienlijk vergroot (net als de laadbooster die al enige tijd geleden is aangebracht) en een MaxxAir-ventilator die het achterste dakluik vervangt. Dit betekent dat (geforceerde) ventilatie ook bij slecht weer mogelijk is.
Regels:
Om JoJo Roadrunner te huren moet je minimaal 23 jaar oud zijn en minimaal 3 jaar in het bezit zijn van een geldig rijbewijs (klasse B). De camper mag niet als trekvoertuig worden gebruikt; De trekhaak is uitsluitend bedoeld voor gebruik met fietsendragers/bagagekoffers. De camper is een rookvrij voertuig en uw huisdieren zijn helaas alleen op aanvraag toegestaan. De douche in de badkamer mag alleen als buitendouche worden gebruikt, maar vanwege de beperkte capaciteit van de watertank is het over het algemeen aan te raden om de douchefaciliteiten op parkeerplaatsen en campings te gebruiken. Gebruik op festivals is in principe niet toegestaan.
Reisbeperkingen:
Er zijn geen beperkingen voor uw vakantiebestemming binnen de Europese Unie, plus IJsland, Liechtenstein, Noorwegen en Zwitserland, en het Verenigd Koninkrijk (dat na de Brexit geen deel meer uitmaakt van de EU).