Chausson

Wommelgem (2160), België

4 slaapplaatsen
Comfortabele slaapplaatsen voor maximaal 4 personen
4 stoelen met gordels
Plaatsen met veiligheidsgordel
Rijbewijs B
Je autorijbewijs is voldoende om deze camper van minder dan 3500 kg te besturen
Buitenlandse reizen niet toegestaan
Het is niet toegestaan om BE te verlaten met deze camper

Inbegrepen in de huur bij Goboony

Meer informatie

Uitgebreide voertuig- en inzittendenverzekering

Inbegrepen verzekering of versterkte formule, aan jou de keuze !

24/7 pechhulp

Ons team staat altijd voor je klaar

Beveiligde betaling

Meer gemak met onze betaalmogelijkheden

Garantie bij vertrek

Ons team biedt je alternatieven in geval van last-minute problemen

Beschrijving van de camper van Miguel

Deze unieke mobilhome is een ware krachtcentrale ; naast 1000 watt aan zonnepanelen zorgen de 5,5kWh Li-ion batterijen voor een énorme energietank. Daarom is er een zware omvormer van 3500 watt voorzien, waarmee je probleemloos de airco of inductiekookplaat kan laten werken. Er is dus geen gas aan boord, wat net zo veilig en praktisch is. Het hele systeem wordt duidelijk gemonitord met een systeempaneel en bijhorende app op de meegeleverde iPad.
Warm water en de verwarming werkt tijdens het...

Kenmerken

Bedindeling

Bedindeling 1
200 x 74 cm
Bedindeling 2
200 x 74 cm
Bedindeling 3
200 x 160 cm

Voorzieningen

Gemak aan boord
  • Airco Woonruimte
  • Bed & Linnengoed
  • Buitendouche
  • Campingset (stoelen + tafel)
  • Diepvriezer
  • Dinette
  • Douche
  • Draaistoelen
  • Fietsendrager
  • Garage
  • Gasfles
  • Gasfornuis
  • Handdoeken inbegrepen
  • Keuken inventaris
  • Kluis
  • Koelkast
  • Luifel
  • L-zit
  • Off-grid kamperen
  • Oven
  • Toilet
  • TV
  • TV ontvanger
  • Verwarming
  • Warm water
  • Winterkamperen
  • Zonnepaneel
Tijdens het rijden
  • Achteruitrijcamera
  • Airbags
  • Airco tijdens rijden
  • Audio ingang
  • Bluetooth
  • Cruisecontrol
  • Imperiaal
  • Isofix
  • Navigatie
  • Parkeersensoren
  • Radio
  • Sneeuwkettingen
  • Stuurbekrachtiging
  • Trekhaak
  • Winterbanden

Technische kenmerken

Model
Chausson
Datum eerste toelating
2021
Toegestaan totaalgewicht
3500 kg
Hoogte voertuig
292 cm
Voertuigkenmerken

Model
Chausson
Datum eerste toelating
2021
Toegestaan totaalgewicht
3500 kg
Aantal zitplaatsen met gordel
4
Aantal slaapplaatsen
4
Isofix
2
Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Hoogte voertuig
292 cm
Lengte voertuig
720 cm

Huurvoorwaarden

Huisregels

Roken toegestaan: Nee
Huisdieren toegestaan: Nee
Buitenland toegestaan: Nee
Minimum leeftijd: 26 jaar
Kosten per extra km: € 0,25

Bedrag waarborg

Betaalwijze van de waarborg

Rechtstreeks beheerd door de eigenaar

Bedrag

€ 1.500

Annuleringsbeleid

De terugbetaling hangt af van de annuleringsdatum van de reservering.

Lees de voorwaarden

Ophaallocatie


Wommelgem (2160), België

Het exacte adres wordt met je gedeeld zodra je boeking is bevestigd.

Openingsdagen maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag en Feestdag

5 Recensies

Niko Niko

Top kamper, zeer goed in orde Zeer aangenaam brandstof verbruik Je zit net in een fauteuil om te rijden Perfecte uitleg bij vertrek

September 2021
Linda Linda

Hele mooie camper die prima is uitgerust door de eigenaars. Doordat het een automatic is, is het ook een plezier om mee rond te rijden. Door de zonnepanelen laadt de elektrische batterij bij mooi weer heel snel op en kan je dagenlang autonoom staan. Wij hadden voor de zekerheid 's middags gekookt zodat de batterij tegen de avond terug vol was en dat verliep allemaal prima. Een inductie-kookvuur is dan ook een ware luxe in een camper. Ook de indeling van de camper heeft ons hart gestolen. een aparte badkamer en douche die je samen met de achterste slaapkamer kan omvormen tot een hele ruime badkamer/dressing. Of gewoon een aparte slaapkamer om de kinderen achteraan toch een volledig afgesloten ruime slaapkamer te gunnen. Het bed vooraan is ook veel ruimer dan in de meeste campers. Enige minpunt is het gewicht: doordat deze camper zo luxueus is uitgerust nl. tv, schotelantenne, airco, luifel, zonnepanelen,... is het een uitdaging om nog onder het maximaal toegestane gewicht te blijven 3,5T (rijbewijs B).

September 2021
Anonieme gebruiker

Wij wilden tijdens onze trip naar Noorwegen zo veel mogelijk wild kamperen, en onze keus voor een camper kwam daarom uit op deze Chausson 720. Naast de bijzonder prettige indeling met een volwaardig hefbed is deze camper uitgerust met een elektrisch systeem dat simpel werkt en altijd voldoende stroom genereert. We hebben de hele periode zonder walstroom gedaan en hadden nooit het gevoel dat we extra zuinig moesten zijn met energie. De camper verwarmen doe je het beste met diesel, maar verder kun je alles elektrisch doen. Naast de inductie kookplaat hadden we ook onze air fryer meegenomen als hete lucht oven. Het was ook heel fijn dat de camper over WiFi beschikt en dat werkte ook in de wat meer verlaten gebieden heel fatsoenlijk. Een luxe tuin set en (uiteraard) elektrische luifel maakten het leven buiten de camper comfortabel. Van de tv hebben we echter vrijwel geen gebruik gemaakt, maar mocht je diverse Belgische en enkele Nederlandse zenders willen checken dan kan dat zolang je WiFi werkt. Omdat we met z'n tweeën waren gebruikten we de stapelbedden in het achtergedeelte als opslag en hadden we ruim voldoende leefruimte in het voorste deel. Handig ingedeeld en zelfs voor meer mensen lekker ruim. De camper kwam in het bergachtige landschap van Noorwegen prima uit de voeten, de automaat geeft veel controle en sturen was soepel. We hadden aan het begin van de trip een akkefietje met een losgeschoten waterslang en werden daarbij op afstand prima geholpen door Huub. Ook het afhalen en terugbrengen werd prettig en vlot afgehandeld dus het contact met de verhuurder was prettig. Kortom: dit is een hele fijne camper van een dito verhuurder, en bijzonder aan te raden als je niet vaak op een camping wil staan.

Juli 2022
Anonieme gebruiker

Wat een heerlijke camper! Als gadget freak was deze camper een prachtige belevenis op zichzelf! Bij het ophalen hebben we een uitgebreide uitleg gehad, waar we gedurende de vakantie veel aan hebben gehad. Spullen die we niet nodig hadden konden we achter laten, zodat er meer ruimte was voor eigen spullen. We hebben geen elektrisch van de wal nodig hadden, die kwam steeds van de zonnepanelen, die de accu vulden. De grote koelkast stond steeds op hoogste stand (was erg warm) en we hebben heerlijk geBBQt met de elektrische BBQ, 1 nacht zelfs de airco aangehad en dat alles van de zonnepanelen en de accu die niet lager dan 30% was gezakt (na 2 dagen op de camping onder de bomen op een bewolkte dag) De bedden zijn voortreffelijk. Minder last van mijn rug dan thuis, en dat wil wat zeggen! Na de vakantie direct op zoek naar nieuwe matrassen voor thuis… Tijdens de rit warmde de boiler op door de motorwarmte, even stoppen en er komt thee water uit de kraan! De verhuurders toonden zich erg betrokken met onze vakantie en hebben bij vragen onderweg steeds heel snel gereageerd. Bij het ontvangst en inleveren waren ze enorm gastvrij en behulpzaam Duidelijk geen standaard verhuurders, maar mensen die de camper met veel liefde verhuren. 5 sterren is te weinig, ze verdienen er zeker 6! Huib en Miquel: van harte bedankt!

Augustus 2022
Amber Amber

Deze camper is ons zeer goed bevallen. Camper was proper & volledig in orde. Ruim & heel tof om 3 weken mee op pad te gaan. Van alle comfort voorzien & perfect off-grid mogelijk. 3 weken lang geen camping nodig gehad. Ook fijn contact met de verhuurders. Altijd snelle communicatie. Heel fijn om wifi aan boord te hebben. Werkte altijd, ook op afgelegen plaatsen in Zweden.

Juni 2026
Miguel
Algemene beoordeling
5/5
Aantal reacties
100%
Gecertificeerd profiel