We hebben in januari deze camper voor een week gehuurd voor 3 volwassenen. Tijdens deze week zijn we via de Ardennen naar Luxemburg gereden. Deze splinternieuwe camper werd ons door de vriendelijke en behulpzame eigenaar in perfecte (covid-free) en zeer schone staat overhandigd. Het leek wel of die net uit de showroom werd gehaald. Er werd zelfs last minute een TV voor ons geregeld. De camper reed gewoon lekker, zelfs in de soms door sneeuw bedekte heuvelachtige gebieden. De uitrusting was zeer compleet en handig was ook dat je je smart phone kon aansluiten op het multimedia systeem van de camper (zoals bvb. voor GPS). Alles werkte gewoon zeer goed ; de keuken , verwarming, slaapvoorziening, electra, douche en toilet, lozen en aanvullen van gas, water en wc. We hebben een leuke week gehad en veel bezocht (ondanks het overwegende regenachtige weer) : van Bastogne, over Luxemburg-stad, naar Dinant en Durbuy. Gezien deze positieve ervaring hebben we beslist om deze camper in de zomer weer te huren. Wel heb ik nog 1 advies voor de eigenaars : de camper staat gepositioneerd als 4 persoons-type. Naar onze mening is dit te krap. Beter is om dit te specifieren naar 3 persoons (volwassenen) of 2 volwassenen met 2 kinderen. De rest is prima.
Februari 2021
Prima camperbus. Hebben met z'n tweeën een rondje Frankrijk gedaan. Krachtige motor, geen problemen. Alle basis benodigdheden waren aanwezig. Contact met Ingrid verliep ook op een vriendelijke en open manier
Oktober 2020
Hans en Barbara hebben een prachtige camper met alles erop en eraan. Snelle reactie terug op onze reserveringsvraag. Camper is prima onderhouden en hebben er mooie uitstapjes naar Italië mee gemaakt. Heel prettig contact met Hans en barbara. Ik weet wel waar ik volgende keer weer ga huren.
September 2020
We hebben een ontzettend fijne vakantie gehad met de camper van Hans en Barbara. Ze hebben ons heel goed geholpen, op,- en onderweg. Heel comfortabele camper, niks op aan te merken. Bedankt H&B!
Juli 2020
Na een rit uit zeist naar Roosendaal werden leuk onthaald. Prima uitleg en ruime controle van de camper. Met tussendoir nog een drankle aangeboden. We hebben ecgt genoten van de camper. Zijn in Nederland gebleven. Het is een aanrader om bij deze supper aardigge mensen de camper te huren.
Juni 2020
Wij hebben een fantastisch lang weekend gehad met de camper van Hans en Barbara! Het contact liep zeer vriendelijk en soepel en ze dachten ook erg mee met ons. De camper is te gek! Zeer nieuw, mooi en van alle gemakken voorzien; ook qua tafels en stoelen voor buiten de camper. Wij zullen zeker nogmaals gebruik maken van de fijne camper van Hans en Barbara!
In de Hemelvaart-week 2020 de camper gehuurd van Hans en Barbara. Vanaf het 1e contact heel erg vertrouwd gevoel naar elkaar. Was voor ons de 1e keer. Keurige uitleg gekregen en omdat alles nieuw was, was er ook geen moment van haast daarbij. Ik heb de hele trip van halen tot brengen als heel erg positief ervaren. Graag tot een volgende keer! Roland en Desiree
Mei 2020
Goede dag, Aangezien dat dit de eerste keer is dat ik een buscamper heb gehuurd wist ik niet wat me te wachten stond, maar over Goboony niets dan lof een heel prettig contact, heel fijn. Over Ingrid een hele fijne communicatie als ik vragen had super,een hele fijne vrouw om de camper van te huuren. De camper was zeer zeer compleet, aan alles is gedacht, alleen het weer was niet zo meewerkend, vier dagen regen, maar dan hebben we dat ook eens meegemaakt. Toch ben ik zeer te vreden.
Oktober 2019
Wat een geweldige eerste ervaring met zowel Ingrid als met Goboony. De camper was fantastisch, compact maar ruim voldoende met echt alles erop en eraan. De motor reed soepel en sterk, ook door bergachtig gebied. Aan alles was te merken dat de camper perfect wordt onderhouden. Ingrid reageerde snel en heel vriendelijk op al m’n vragen en haar uitleg over de auto voor vertrek was helder en uitgebreid. Wat een fijne verhuurster ben je Ingrid, nogmaals bedankt.
September 2019
Het was echt superfijn om deze ruime, maar compacte camper van Ingrid te kunnen huren! De camper was zoals we hadden verwacht op basis van de informatie. Ingrid is erg behulpzaam en de communicatie verliep soepel. Alles was aan boord en camper reed geweldig. Zeer zeker een aanrader!
Augustus 2019
Wij hebben een fantastisch lang weekend gehad met de camper van Wim en Nora. De camper is nieuw en zeer compleet je kunt het niet bedenken of het zit erbij. De ophaal en terugbreng tijden waren zeer soepel bespreekbaar. Emma & Rudi Adam
Juli 2018
Door onze site te gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies zoals beschreven in onze cookie policy.