Alles gaat super!
Januari 2021
We hebben in oktober een camper gehuurd bij Frans. We hebben twee heerlijke weken gehad, het is een hele fijne camper rijd perfect en ook de indeling vonden wij heel fijn. Het contact met Frans was ook goed er werd meegedacht als we tegen iets aanliep, ook bij de overdracht hebben we goede instructies gekregen kortom we hebben een heerlijke vakantie gehad, die zeker voor herhaling vatbaar is.
December 2020
Dit was ons eerste camper "avontuur" waarbij het doel was om het eventuele gemak van een camper te ontdekken. En dat is meer dan gelukt. Een leuke, heldere overdracht door Wim hetgeen helemaal aan onze verwachtingen voldeed. Een compleet ingerichte camper van alle gemakken voorzien. Ook het terug brengen van de camper ging soepeltjes en duidelijk. We kijken terug op een leuke week waarbij het weer ook nog meevoel. Zeker voor herhaling vatbaar.
Oktober 2020
Hele fijne camper. Niet de allernieuwste maar wij hebben erg genoten. Prima bed (ook voor een langer iemand) en alles erop en eraan. Verhuurder is zeer vriendelijk en flexibel.
Prettige communicatie. prijs-kwaliteitsverhouding is op orde. Geen grote luxe maar daar is de prijs ook niet naar. Helemaal tevreden!
We hebben een heerlijke vakantie gehad in de gele camper van Frans. Hij is niet nieuw maar rijdt prima en heeft een en fijne keuken met veel oppervlak en alle keukengerei die je kunt bedenken! Prima zitje om de slechtere dagen binnen door te brengen en lekker veel opbergruimte.
We hebben een een hele fijne vakantie in Duitsland gehad met deze camper. De camper is wat ouder maar hij doet het nog prima. Het is een heerlijke camper om mee te rijden.
September 2020
Fijne week gehad. Het was voor het eerst dat we met een camper op pad gingen. Vraagt om een vervolg
Na jarenlang met een tent te hebben gekampeerd hebben we dit jaar de VW-bus uitgeprobeerd met een rondje IJsselmeer. Dit is uitstekend bevallen. Goede informatie van Goboony en een prima begeleiding van Johan: snelle reactie op onze aanvraag en vlotte beantwoording van vragen. Kortom: smaakt naar meer!
Augustus 2020
De camper was super schoon en je hoefde bv geen kruiden, wc papier, keukenrol enz mee te nemen. Je mocht alles gebruiken van de verhuurder, je hoefde alleen kleding,linnengoed en eten mee te nemen. 👍het is ons zeer goed bevallen.
We hebben een heerlijke vakantie gehad met de camper. Wat is Nederland toch mooi!
Super vriendelijke eigenaren, gastvrij, behulpzaam en alles tot in de puntjes geregeld. Camper netjes onderhouden en prima in te vertoeven. Wij hebben heerlijke dagen gehad.
Door onze site te gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies zoals beschreven in onze cookie policy.