Heel fijne dagen gehad met MB Vito, ziet er natuurlijk ook gezellig uit! Van binnen ‘n ‘tikje minnetjes’. Natuurlijk is het allemaal niet groot, maar ergens iets om een waterkoker(-tje) te zetten (er is NIETS om koffie te zetten) of een kleine Senseo hoort er wel bij. De tafel laat zich niet makkelijk inklappen (wel noodzakelijk om bed te creeëren)! Geen kracht gebruiken, helpt niets, 5 min. later nog ‘ns proberen en waarschijnlijk zakt hij gewoon zoals bedoeld. Bekleding banken/slaapplek: had al wel eens ververst kunnen worden. Afdekklep van brandstoftank ‘hing erbij’, kon niet op z’n plek geduwd worden, maar bleef gelukkig wel hangen! Niets dramatisch dus, misschien wat aandachtspuntjes.
April 2021
Hele fijne camper met moderne design inrichting, van alle gemakken voorzien. Violetta en Gerlof zijn prettige verhuurders, die echt hun best doen je vakantie zo aangenaam en onbezorgd mogelijk te maken. Bedankt voor deze leuke camperervaring!
Maart 2021
Met de gezellige camper van Arno en Linda hebben we super leuke ervaring meegemaakt. we zijn heel goed geholpen. Omdat het zo leuk was zijn we van plan om dit vaker te gaan doen dus zeker tot volgende keer!!
We hebben in oktober een camper gehuurd bij Frans. We hebben twee heerlijke weken gehad, het is een hele fijne camper rijd perfect en ook de indeling vonden wij heel fijn. Het contact met Frans was ook goed er werd meegedacht als we tegen iets aanliep, ook bij de overdracht hebben we goede instructies gekregen kortom we hebben een heerlijke vakantie gehad, die zeker voor herhaling vatbaar is.
December 2020
Marcel zorgt ervoor dat je vol vertrouwen op pad gaat met de camper. Deze is echt van alle gemakken voorzien, rijdt heerlijk en we hebben een top vakantie beleefd. De communicatie verliep heel soepel. Echt een aanrader!
November 2020
Prachtige nieuwe en luxe camper, compleet ingericht en rijdt makkelijk, zoals een gewone auto. Eigenaren erg vriendelijk en snel met reageren op berichten/vragen. Goede uitleg en instructie voor vertrek. Soepele afhandeling bij inleveren.
Oktober 2020
Dit was ons eerste camper "avontuur" waarbij het doel was om het eventuele gemak van een camper te ontdekken. En dat is meer dan gelukt. Een leuke, heldere overdracht door Wim hetgeen helemaal aan onze verwachtingen voldeed. Een compleet ingerichte camper van alle gemakken voorzien. Ook het terug brengen van de camper ging soepeltjes en duidelijk. We kijken terug op een leuke week waarbij het weer ook nog meevoel. Zeker voor herhaling vatbaar.
Wij mochten 3 weken genieten van deze camper. De camper rijdt makkelijk en heeft een krachtige motor. Alles is aanwezig wat betreft inventaris. Het bed met een luxe topper slaapt heerlijk! Het contact met de verhuurder is goed, staan voor je klaar en berichten binnen 5 minuten terug. Ook kregen wij handige tips door van de verhuurder en denken dus met je mee. Een dikke 10 en vandaar ook de 5 sterren!
We hebben een heerlijke vakantie gehad in de gele camper van Frans. Hij is niet nieuw maar rijdt prima en heeft een en fijne keuken met veel oppervlak en alle keukengerei die je kunt bedenken! Prima zitje om de slechtere dagen binnen door te brengen en lekker veel opbergruimte.
This was the first trip in a van for us. We had really a great time with Gilbert's van! It drives nicely, there is plenty of room, everything (fridge, kitchen, water) works perfectly and you will get lots of smiles :) It drives slowly, but you should take this as a positive thing: just distress and enjoy your vacation! At the pick-up Gilbert explained us everything precisely. Super happy with everything: I can highly recommend it.
September 2020
We hebben een fijne vakantie gehad met de camperbus van Roald. Het was in het begin wennen om de camperbus om te bouwen van slapen naar reizen en andersom. Later hadden we meer onze draai gevonden. De camperbus rijdt goed, ook bij hogere snelheid. Roald was heel meedenkend en flexibel. Bij vragen/ opmerkingen reageerde hij snel.
Augustus 2020
We hebben een zalige vakantie gehad in de camper van Baptist....De camper rijdt als een zonnetje en mega zuinig..met 3 zitplaatsen voorin..ook nog eens supergezellig...het bed slaapt top en de voorzieningen..zoals kooktoestel en verlichting zijn prima... Baptist is een verhuurder die snel reageert op vragen..dat geeft een zeker gevoel..kortom..een aanrader...bassie zoals de camper heet is ook een beetje onze bassie geworden..bedankt baptist voor je vertrouwen...top ervaring
Door onze site te gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies zoals beschreven in onze cookie policy.