Alles gaat super!
Januari 2021
leuke camper & goede instructie
November 2020
Hele fijne camper. Niet de allernieuwste maar wij hebben erg genoten. Prima bed (ook voor een langer iemand) en alles erop en eraan. Verhuurder is zeer vriendelijk en flexibel.
Oktober 2020
We hebben een heerlijke vakantie gehad in de gele camper van Frans. Hij is niet nieuw maar rijdt prima en heeft een en fijne keuken met veel oppervlak en alle keukengerei die je kunt bedenken! Prima zitje om de slechtere dagen binnen door te brengen en lekker veel opbergruimte.
Camper van Jan Dirk Afgelopen september (2020) met de camper van Jan Dirk op vakantie geweest naar de Vogezen en Elzas. Het was voor de eerste keer met een camper en dat is positief uitgepakt. Fijn was dat de hond mee kon. Dat ging heel goed. Verder was het prettig dat de camper goed en strak reed en een prettige motor met turbo heeft. Dat laatste is in de bergen fijn. Hoewel gedateerd, kon de camper goed meekomen met het overige verkeer en in de bergen. Op steile stukken en bij wegrijden is het wel een stevige roker. Niet gek voor deze 25 jarige heer/dame. Bij continue rijden leek de uitstoot acceptabel. Het zicht rondom is wennen en de spiegels laten niet alles zien. Rijden als een bestelwagen is het devies. Voor een achteruitrijd beweging is het van belang dat er iemand (buiten) meekijkt. De indeling is net genoeg doch wat gedateerd. De camper had voor ons alles wat wij nodig hadden. Kortom, een aanbeveling en zeker voor mensen die zoiets willen proberen en niet alles perfect hoeven hebben een leuke aanrader. Een prettige rijdende huisvesting. Mvg, Tanja en Dirk
Hele fijne reis gehad met deze camper met onze familie met 2 kleine kids. Communicatie is super en alles verliep soepel. We zouden zo nog een keer gaan!
September 2020
Erg fijne camper, van alle gemakken voorzien! Heerlijk gesurft in zuid Frankrijk met z’n 4en:)
Leuke camper, oudje maar rijdt heerlijk! Alles is aanwezig wat je nodig hebt. Bedden slapen goed.
Heerlijke camper! We zijn een weekend weggeweest, en hebben enorm genoten! Hij is erg ruim, en toch ook vlot op de weg. Ralph en Hiske zijn makkelijk in de communicatie en flexibel wat betreft halen en brengen. Oftewel, zeker een aanrader!
Juli 2020
Super camper. Mooie klassieker met betrouwbare motor. Goede service en duidelijke uitleg. Voor herhaling vatbaar. Nicolaas
Juni 2020
Heerlijk weekendje weg gehad in de camper. Van alle gemakken voorzien en de kinderen vonden het ook super leuk. Goed contact met Hiske en Ralph. Duidelijke uitleg ontvangen.
Ok goed
Door onze site te gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies zoals beschreven in onze cookie policy.