Originele VW California. 180PK Automaat.
Deze California heeft diverse opties waarmee het reizen en kamperen een beetje mooier wordt. Zo heeft de bus naast voldoende slaapruimte, een gasstel, een perfecte koelkast, stromend water, 220 volt aansluiting met camping-stekker, een luifel, buitenmeubilair en volop opbergmogelijkheden (allemaal standaard bij een California bus) ook nog een extra krachtige 180 PK motor, een automatische versnelling, Apple en Android CarPlay, kookgerij, servies en bestek, extra verduistering, extra zonwering aan de luifel, buitenverlichting met afstandbediening en een optioneel fietsenrek.
En uiteraard...
Kenmerken
Bedindeling
Voorzieningen
Gemak aan boord
- Airco Woonruimte
- Bed & Linnengoed
- Buitendouche
- Campingset (stoelen + tafel)
- Diepvriezer
- Dinette
- Douche
- Draaistoelen
- Fietsendrager
- Garage
- Gasfles
- Gasfornuis
- Handdoeken inbegrepen
- Keuken inventaris
- Kluis
- Koelkast
- Luifel
- L-zit
-
Off-grid kamperen
- Oven
- Toilet
- TV
- TV ontvanger
- Verwarming
- Warm water
-
Winterkamperen
- Zonnepaneel
Tijdens het rijden
- Achteruitrijcamera
- Airbags
- Airco tijdens rijden
- Audio ingang
- Bluetooth
- Cruisecontrol
- Imperiaal
- Isofix
- Navigatie
- Parkeersensoren
- Radio
- Sneeuwkettingen
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Winterbanden
Technische kenmerken
Huurvoorwaarden
Huisregels
Bestuurders dienen minimaal 25 jaar oud te zijn en reeds 3 jaar of langer in het bezit te zijn van het voor deze camper vereiste rijbewijs.
Bij terugkomst:
- Volle brandstoftank
- Van binnen netjes achterlaten
- Vuilwatertank leeg (niet gelukt? even melden, dan is het geen probleem)
Tarieven
Anderen huurden ook in: Gouda, Bodegraven, Waddinxveen, Driebruggen, Boskoop, Haastrecht, Hekendorp, Nieuwerbrug aan den Rijn, Waarder, Moordrecht, Gouderak, Stolwijk, Papekop, Vlist en Alphen aan Den Rijn