Wij zaten zelf te denken om een busje om te bouwen, en Frenk heeft ons daarbij goede inspiratie gegeven. Kay is enthousiast en vriendelijk dus heeft ons ook weer iets verder op weg geholpen. Een aanrader dus.
Maart 2021
Hele leuke camper, oud beestje maar als hij snort gaat ie als een trein.
Mooi en slim gebouwde camperbus. Reed prima en sliep ondanks de kou ook lekker. Nogmaals bedankt voor het huren Kay!
December 2020
leuke camper & goede instructie
November 2020
Dit was ons eerste camper "avontuur" waarbij het doel was om het eventuele gemak van een camper te ontdekken. En dat is meer dan gelukt. Een leuke, heldere overdracht door Wim hetgeen helemaal aan onze verwachtingen voldeed. Een compleet ingerichte camper van alle gemakken voorzien. Ook het terug brengen van de camper ging soepeltjes en duidelijk. We kijken terug op een leuke week waarbij het weer ook nog meevoel. Zeker voor herhaling vatbaar.
Oktober 2020
super bus om mee op pad te gaan. Wij huurden FRENK voor een weekendje in Nederland en daarvoor heeft de bus alles wat je nodig hebt. Het contact met Kay verloopt gemakkelijk en snel, en Kay is heel flexibel en denkt in alles mee. Aanrader!
Mooie camperbus, alles perfect in orde en compleet ingericht. Compacte en flexibele bus die uitnodigt om lekker rond te trekken. Elektrisch dak werkt supersimpel, dus bovenbed is 's avonds snel opgemaakt. Goede service bij vertrek en alles netjes voorbereid en afgehandeld.
Camper van Jan Dirk Afgelopen september (2020) met de camper van Jan Dirk op vakantie geweest naar de Vogezen en Elzas. Het was voor de eerste keer met een camper en dat is positief uitgepakt. Fijn was dat de hond mee kon. Dat ging heel goed. Verder was het prettig dat de camper goed en strak reed en een prettige motor met turbo heeft. Dat laatste is in de bergen fijn. Hoewel gedateerd, kon de camper goed meekomen met het overige verkeer en in de bergen. Op steile stukken en bij wegrijden is het wel een stevige roker. Niet gek voor deze 25 jarige heer/dame. Bij continue rijden leek de uitstoot acceptabel. Het zicht rondom is wennen en de spiegels laten niet alles zien. Rijden als een bestelwagen is het devies. Voor een achteruitrijd beweging is het van belang dat er iemand (buiten) meekijkt. De indeling is net genoeg doch wat gedateerd. De camper had voor ons alles wat wij nodig hadden. Kortom, een aanbeveling en zeker voor mensen die zoiets willen proberen en niet alles perfect hoeven hebben een leuke aanrader. Een prettige rijdende huisvesting. Mvg, Tanja en Dirk
This was the first trip in a van for us. We had really a great time with Gilbert's van! It drives nicely, there is plenty of room, everything (fridge, kitchen, water) works perfectly and you will get lots of smiles :) It drives slowly, but you should take this as a positive thing: just distress and enjoy your vacation! At the pick-up Gilbert explained us everything precisely. Super happy with everything: I can highly recommend it.
September 2020
Een betere camping om mee te toeren kun je je niet wensen. De camper heeft een heerlijk bed (fantastische matras), een keukentje met alle benodigdheden en de camper rijdt bovendien ook fantastisch. Wij hebben het heerlijk gehad in Frankrijk en Zwitserland. Voor ons alleen nog maar deze camper....
Confortabele camperbus. Groot genoeg voor 2 personen, klein genoeg om mee door een stad te rijden en te parkeren. Hij rijdt heel fijn. Slaapruimte is boven in de toproof, scheelt weer in- en uitpakken beneden. Aanrader!
Hele fijne camper! En de uitleg van Theo is ook heel goed en prettig. We zijn naar Frankrijk geweest en in een korte tijd zo’n 2500 km afgelegd, maar dat was geen probleem in deze camper, want hij rijdt heel lekker.
Door onze site te gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies zoals beschreven in onze cookie policy.