leuke camper & goede instructie
November 2020
Marcel zorgt ervoor dat je vol vertrouwen op pad gaat met de camper. Deze is echt van alle gemakken voorzien, rijdt heerlijk en we hebben een top vakantie beleefd. De communicatie verliep heel soepel. Echt een aanrader!
Dit was ons eerste camper "avontuur" waarbij het doel was om het eventuele gemak van een camper te ontdekken. En dat is meer dan gelukt. Een leuke, heldere overdracht door Wim hetgeen helemaal aan onze verwachtingen voldeed. Een compleet ingerichte camper van alle gemakken voorzien. Ook het terug brengen van de camper ging soepeltjes en duidelijk. We kijken terug op een leuke week waarbij het weer ook nog meevoel. Zeker voor herhaling vatbaar.
Oktober 2020
Wij heen heel Fijne ervaring met de camper van Jan. Hadden twee probleempjes die zijn samen met Jan perfect opgelost, het is een ideale compacte camper voor twee personen We hebben al een optie gedaan voor 2021 Met de vriendelijke groeten Sach en Josene
De camper is heel goed bevallen. De verhuurder had alle geduld voor ons om de camper van a tot z uit te leggen. Hier gaan we zeker vaker gebruik van maken.
Onze ervaring met de camper van René. Wij kunnen alleen maar zeggen dat het top was. Super alles zit er op en aan zelfs een leveler dus geen keggen meer nodig om de camper water pas te zetten. De ontvangst was zeer hartelijk ook het ophalen van de camper prima uitleg. Wij zouden zeggen als je een camper wilt huren neem deze. Fam. Oosterwijk.
Mooie camperbus, alles perfect in orde en compleet ingericht. Compacte en flexibele bus die uitnodigt om lekker rond te trekken. Elektrisch dak werkt supersimpel, dus bovenbed is 's avonds snel opgemaakt. Goede service bij vertrek en alles netjes voorbereid en afgehandeld.
Camper van Jan Dirk Afgelopen september (2020) met de camper van Jan Dirk op vakantie geweest naar de Vogezen en Elzas. Het was voor de eerste keer met een camper en dat is positief uitgepakt. Fijn was dat de hond mee kon. Dat ging heel goed. Verder was het prettig dat de camper goed en strak reed en een prettige motor met turbo heeft. Dat laatste is in de bergen fijn. Hoewel gedateerd, kon de camper goed meekomen met het overige verkeer en in de bergen. Op steile stukken en bij wegrijden is het wel een stevige roker. Niet gek voor deze 25 jarige heer/dame. Bij continue rijden leek de uitstoot acceptabel. Het zicht rondom is wennen en de spiegels laten niet alles zien. Rijden als een bestelwagen is het devies. Voor een achteruitrijd beweging is het van belang dat er iemand (buiten) meekijkt. De indeling is net genoeg doch wat gedateerd. De camper had voor ons alles wat wij nodig hadden. Kortom, een aanbeveling en zeker voor mensen die zoiets willen proberen en niet alles perfect hoeven hebben een leuke aanrader. Een prettige rijdende huisvesting. Mvg, Tanja en Dirk
Wij hebben echt een ontzettend fijne vakantie gehad met deze camper. De camper was helemaal top en in een super goede staat. De uitleg van het team van Lars van Son over de camper was uitstekend en uiterst vriendelijk, ook toen wij op vakantie een waarschuwings-lampje te zien kregen en belde werden wij zeer vriendelijk geholpen en konden wij zo weer op weg. Kortom ik kan deze camper en de service van Lars van Son zeer aanraden!
September 2020
Confortabele camperbus. Groot genoeg voor 2 personen, klein genoeg om mee door een stad te rijden en te parkeren. Hij rijdt heel fijn. Slaapruimte is boven in de toproof, scheelt weer in- en uitpakken beneden. Aanrader!
Erg fijne camper, van alle gemakken voorzien! Heerlijk gesurft in zuid Frankrijk met z’n 4en:)
We kregen een mooie nieuwe buscamper mee. Door zijn geringe afmeting is hij goed te berijden en je kunt hem overal parkeren. Van binnen oogt alles praktisch en alles is overzichtelijk. Het contact met Lars van Son verliep prettig en de uitleg was helder en duidelijk. Ik zal hem zeker aanbevelen.
Door onze site te gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies zoals beschreven in onze cookie policy.