Prima camping
Positief: Rustige camping, aardige eigenaren op een mooie locatie.
SUNROLLER Mobile Home: 2 Bedrooms - Terrace
Caravan · Tot 2 personen
Tot 2 personen·Op aanvraag
€ 40
Per nacht
Chalet · Tot 5 personen · 32 m²
Tot 5 personen·2 slaapkamers·32 m² + 9 m² terras·Op aanvraag
Stacaravan · Tot 4 personen · 29 m²
Tot 4 personen·2 slaapkamers·29 m² + 7 m² terras·Op aanvraag
€ 55
Per nacht
Stacaravan · Tot 2 personen · 22 m²
Tot 2 personen·22 m² + 15 m² terras·Op aanvraag
€ 60
Per nacht
Stacaravan · Tot 4 personen · 64 m²
Tot 4 personen·2 slaapkamers·64 m² + 26 m² terras·Op aanvraag
€ 91
Per nacht
Stacaravan · Tot 5 personen · 42 m²
Tot 5 personen·2 slaapkamers·42 m² + 15 m² terras·Op aanvraag
€ 71
Per nacht
Stacaravan · Tot 4 personen · 39 m²
Tot 4 personen·2 slaapkamers·39 m² + 14 m² terras·Op aanvraag
€ 63
Per nacht
Stacaravan · Tot 6 personen · 43 m²
Tot 6 personen·3 slaapkamers·43 m² + 15 m² terras·Op aanvraag
€ 106
Per nacht
Stacaravan · Tot 5 personen · 29 m²
Tot 5 personen·2 slaapkamers·29 m² + 11 m² terras·Op aanvraag
€ 71
Per nacht
Stacaravan · Tot 4 personen · 39 m²
Tot 4 personen·2 slaapkamers·39 m² + 16 m² terras·Op aanvraag
€ 67
Per nacht
Stacaravan · Tot 4 personen · 36 m²
Tot 4 personen·2 slaapkamers·36 m² + 12 m² terras·Op aanvraag
€ 63
Per nacht
Ingerichte tent · Tot 2 personen
Tot 2 personen·1 slaapkamer·Op aanvraag
€ 31
Per nacht
Kampeerplek · Tot 6 personen
Tot 6 personen·Op aanvraag
€ 16
Per nacht
Kampeerplek · Tot 6 personen
Tot 6 personen·Op aanvraag
€ 20
Per nacht
Kampeerplek · Tot 6 personen
Tot 6 personen·Op aanvraag
€ 26
Per nacht
Kampeerplek · Tot 6 personen
Tot 6 personen·Op aanvraag
€ 22
Per nacht
Probeer een ander type of verwijder het filter om alle opties te zien.
9,5/10
129 beoordelingen
Prima camping
Positief: Rustige camping, aardige eigenaren op een mooie locatie.
SUNROLLER Mobile Home: 2 Bedrooms - Terrace
En camping met een warm hart voor iedereen
Positief: Je wordt er zeer persoonlijk onthaald door Thierry en Stéphane, en het is nog een echte camping waar iedereen, uit respect, na 22u stil is. De standplaatsen zijn mooi en groot. Wil je schaduw dan kan je best op tijd reserveren. De accommodaties zijn zeer netjes en ook daar met duidelijke richtlijnen. De maaltijden zijn mooi verzorgt en lekker. Het zwembad is groot en met een zachte bodem. Ik had er een hele fijne vakantie. Wat natuur betreft is het een aanrader. De omgeving zit vol reëen, bijzondere kevers en libellen.
Kan beter: Ze hebben ook een winkeltje maar dat nodigt niet echt uit om er binnen te gaan. Donker en met een kleine inkom. Ik vermoed dat dat ook de reden is dat ik nooit iemand binnen zag gaan. De dichtstbijzijnde grote winkel is 16km ver. Bij de site staat kleine boerderij vermeld, dat is het niet. Er staat wel een ezel achter de draad en enkele geiten maar dat heeft weinig met een boerderij te maken. Bij warm weer is er in de omgeving geen verkoeling van een riviertje of zo. Ik was met de tent en dan zoek ik dat meestal op om echt af te koelen.
Package Pitch for 2 people + 1 vehicle + tent
Lovely site
Positief: The owners are very friendly and efficient. The campsite and all facilities are clean and well maintained. When we stayed it was peaceful and calm.
Kan beter: I can’t think of any improvements to suggest.
PACKAGE Pitch for 2 people: Van - Caravan - Motorhome + 10A electricity
Séjour au top
Positief: l'ambiance environment accueil
BLUE-BIRD Mobile Home: 2 bedrooms - 2 adults + 3 children - Large refrigerator - Terrace
Évasion
Positief: Camping familial ou tout le monde se dit bonjour et des patrons au top.
Kan beter: Nettoyage après avoir passé le taille bordure.
PACKAGE Pitch for 2 people: Van - Caravan - Motorhome
Endroit très agréable et convivial
Positief: Camping convivial, les hôtes sont sympathiques et à l'écoute
UNUSUAL: Tent on stilts + built-in table and 2 benches + top-mounted refrigerator
Une nouvelle fois un séjour parfait !
Positief: La tranquillité, l'accueil de Thierry et Stéphane, toujours souriants et aux petits soins, l'environnement avec les animaux, la piscine très agréable et jamais bondée, la petite paillote et l'excellente cuisine de Thierry. L'emplacement du camping idéalement situé entre Bergerac et Périgueux, avec toutes les visites à faire alentour : châteaux, grottes...
Kan beter: Rien, déjà au top !
SUNROLLER Mobile Home: 2 Bedrooms - Covered Terrace
Super séjour en famille
Positief: Endroit intimiste Accueil parfait de Stéphane et Thierry Accepte les animaux
LOUISIANE Mobile Home: 2 bedrooms - Covered terrace - 4 adults + 1 child - Large refrigerator
très bon séjour, accueil impeccable
Positief: Nous avons été très bien accueilli tout au long de notre séjour
Kan beter: La route proche est assez passante et donc bruyante la nuit
PACKAGE Pitch for 2 people: Tent + Vehicle + 10A electricity
Calme et convivial
Positief: L accueil convivial qui donne de suite le sentiment de faire partie d un groupe d amis. Les deux propriétaires sont a l écoute des besoins des vacanciers et le tutoiement est de mise . Excellent séjour pour les enfants qui ont la possibilité de côtoyer l annesse (noisette et maki le chien gardien de leur sécurité ) belle piscine très propre
LOUISIANE Mobile Home: 2 bedrooms - Covered terrace - 4 adults + 1 child - Large refrigerator
129 gastbeoordelingen Lees beoordelingen
In één oogopslag
16 accommodaties Stacaravans, chalets en meer
2-sterren camping Officieel beoordeelde camping
Gratis wifi Beschikbaar op de camping
Huisdieren welkom Honden zijn toegestaan
Zwembad Zwembad op de camping
Rolstoelvriendelijk Toegankelijke voorzieningen op het hele terrein
Rust, natuur en ontspanning... Ideaal gelegen tussen Périgueux en Bergerac, onze 2-sterren camping is de perfecte plek om een rustige vakantie door te brengen, weg van de stress van het dagelijks leven... Stéphane & Thierry heten je van harte welkom op onze 2,5 hectare staanplaatsen en stacaravans/huisjes/tenten op palen, waar gezelligheid en ontspanning de belangrijkste waarden zijn. Ontdek de charmes van onze mooie streek en zijn prachtige toeristische trekpleisters! Kom genieten van een ontspannende vakantie te midden van de prachtige landschappen van de Périgord en haar natuurlijke rust. We hopen velen van u te zien tijdens uw verblijf en hopen dat u ook gecharmeerd zult zijn van de aangename omgeving van het kleine dorp en de vele faciliteiten en voorzieningen die we hebben gecreëerd voor uw comfort op onze gezellige en rustige camping!
VOORWAARDEN (NEERLANDAIS)
Artikel 1 - Toepassingsgebied van de algemene verkoopvoorwaarden
Deze algemene voorwaarden zijn automatisch van toepassing op alle verkopen van verblijven op de site https://www.camping-lepontillou.com. Ze maken integraal deel uit van elk contract tussen de camping en de klant.
Elke klant erkent kennis te hebben genomen van de huidige algemene voorwaarden voorafgaand aan elke reservering van een verblijf, voor hemzelf en voor elke persoon die aan het verblijf deelneemt.
In overeenstemming met de geldende wetgeving worden deze algemene voorwaarden ter informatie ter beschikking gesteld aan alle klanten en op schriftelijk verzoek gericht aan het hoofdkantoor van het etablissement, voorafgaand aan de afronding van alle verkoopovereenkomsten voor verblijven.
Artikel 2 - Boekingsvoorwaarden
2.1 Prijzen en beleid
De prijs van de verblijven is aangegeven in euro's, BTW. De aandacht van de klant wordt gevestigd op het feit dat de toeristenbelasting niet bij de prijs is inbegrepen.
Voor reserveringen van kale kampeerplaatsen: Alle verhuur is persoonsgebonden en niet overdraagbaar. De huur wordt pas van kracht met ons akkoord en na ontvangst van een aanbetaling van 30% om het verblijf te blokkeren. De enige huur van een staanplaats wordt afgerekend op de dag van aankomst. Eventuele afwezigheden tijdens uw verblijf worden niet in aanmerking genomen.
Voor verhuurreserveringen: Alle verhuur is persoonlijk en kan niet worden overgedragen. De huur wordt pas van kracht met ons akkoord en na ontvangst van een aanbetaling van 30% om het verblijf te blokkeren. Het saldo van de huur van een huuraccommodatie en een borg van 250,00 € wordt betaald op de dag van aankomst. Eventuele afwezigheden tijdens uw verblijf worden niet in aanmerking genomen.
Voor elke niet-gemelde vertraging komt de plaats/plaats 1 dag na de aankomstdatum vermeld op het servicecontract beschikbaar. Na deze periode, en bij gebreke van een schriftelijk bericht, is de reservering ongeldig en wordt de aanbetaling ingehouden door de campingdirectie.
2.2 Wijziging reservering
De klant kan de wijziging van zijn verblijf (camping, data en/of type accommodatie) aanvragen op schriftelijk verzoek aan de camping (per post of e-mail), onder voorbehoud van beschikbaarheid en mogelijkheden.
Elk verzoek om de duur van uw verblijf te verlengen zal worden gedaan op basis van beschikbaarheid en volgens de geldende tarieven.
Elk verzoek om de duur van uw verblijf te verkorten wordt beschouwd als een gedeeltelijke annulering en is onderworpen aan de algemene voorwaarden voor annulering en onderbreking van het verblijf.
De overdracht (te goed) kan worden aanvaard voor het volgende seizoen met toepassing van de n+1-tarieven.
2.3 Ongebruikte diensten
Een door u onderbroken of ingekort verblijf kan geen aanleiding geven tot terugbetaling. Bij verlate aankomst of vervroegd vertrek vindt geen korting plaats.
2.4 Annulering
2.4.1 Door de instelling
In geval van annulering door Pontillou, behalve in geval van overmacht, wordt het verblijf terugbetaald. Deze annulering kan echter geen aanleiding geven tot betaling van een schadevergoeding.
2.4.2 Door de klant
Le Pontillou zal geen aanbetaling terugbetalen.
Annuleringskosten kunnen gedekt worden door de annuleringsgaranties aangeboden door CAMPEZ COUVERT. Er vindt geen restitutie plaats zonder het afsluiten van de garantie- of annuleringsverzekering.
Wij adviseren u een annuleringsverzekering af te sluiten. Dit contract biedt u een annuleringsgarantie waarmee u onder bepaalde voorwaarden (ziekte, ongeval, enz.) de betaalde bedragen kunt terugkrijgen in geval van annulering van uw verblijf of vervroegd vertrek.
Verzekeringstarieven: 5% van het bedrag van het verblijf
2.5 Intrekking
Wij adviseren u een annuleringsverzekering af te sluiten.
Artikel 3 - Verloop van het verblijf
3.1 Aankomst en vertrek
Verhuur en kamperen: aankomst vanaf 14.00 uur, vertrek voor 10.00 uur.
3.2 Borg
Op de dag van aankomst wordt een borg van € 250,- per accommodatie gevraagd. Het wordt u op de dag van vertrek terugbetaald na inventarisatie.
De facturering van eventuele schade wordt toegevoegd aan de prijs van het verblijf, evenals de schoonmaak (50 €) als u de accommodatie niet in perfecte staat achterlaat. Als u niet aanwezig kunt zijn bij de inventarisatie, kan de borg per post aan u worden geretourneerd.
3.3 Vertrek
Elke teruggave van de sleutel of vrijgave van de site na 10 uur brengt de facturering van een extra nacht met zich mee. Elke verlenging van het verblijf moet ten minste de dag voor de geplande vertrekdatum worden gedaan.
3.4 Dieren
Onze dierenvrienden zijn welkom op de camping. Met uitzondering van honden van de 1e en 2e categorie. Ze moeten op de camping te allen tijde aangelijnd zijn. Ze zijn verboden rond het zwembad en binnen collectieve gebouwen. Vaccinatieboekje voor honden en katten moeten up-to-date zijn en baasjes moeten hun dieren buiten de camping uitlaten voor hun behoeften.
3.5 Elektrische voertuigen
Het is ten strengste verboden om uw voertuig op de camping op te laden. Specifieke terminals zijn beschikbaar in het dorp, tegenover het gemeentehuis.
3.6 Huishoudelijk reglement
Zoals vereist door de wet, moet u zich houden aan ons huishoudelijk reglement, gedeponeerd bij de prefectuur, opgehangen op ons mededelingenbord bij de bowlingbaan en waarvan u op schriftelijk verzoek een kopie ontvangt.
Artikel 4 - Beeldrechten
U machtigt Le Pontillou, evenals elke persoon die Le Pontillou zou willen vervangen, om u te fotograferen, op te nemen of te filmen tijdens uw verblijf in Le Pontillou en om genoemde beelden, geluiden, video's en opnames te gebruiken op elk medium (in met name op de website, Facebook-pagina, Instagram, op alle presentatie- en promotiemedia van Pontillou).
Deze machtiging geldt zowel voor u als voor de personen die bij u verblijven.
Het enige doel is om de promotie en animatie van het etablissement te verzekeren en mag op geen enkele manier uw reputatie schaden. Deze machtiging wordt gratis verleend voor alle landen en voor een periode van 5 jaar.
Het is aan u om uw onenigheid met de directie kenbaar te maken.
Artikel 5 - Aansprakelijkheid
De camping wijst alle verantwoordelijkheid af voor schade geleden door de uitrusting van de camper-caravandeur die hij zelf zou hebben veroorzaakt; een verzekering voor uw materiaal inzake burgerlijke aansprakelijkheid is verplicht (FFCC, ANWB, ADAC...).
Artikel 6 - Toepasselijk recht
Deze algemene voorwaarden zijn onderworpen aan het Franse recht en elk geschil met betrekking tot hun toepassing valt onder de jurisdictie van het Hooggerechtshof of de handelsrechtbank van Périgueux.