Alles gaat super!
Januari 2021
Marcel zorgt ervoor dat je vol vertrouwen op pad gaat met de camper. Deze is echt van alle gemakken voorzien, rijdt heerlijk en we hebben een top vakantie beleefd. De communicatie verliep heel soepel. Echt een aanrader!
November 2020
Dit was ons eerste camper "avontuur" waarbij het doel was om het eventuele gemak van een camper te ontdekken. En dat is meer dan gelukt. Een leuke, heldere overdracht door Wim hetgeen helemaal aan onze verwachtingen voldeed. Een compleet ingerichte camper van alle gemakken voorzien. Ook het terug brengen van de camper ging soepeltjes en duidelijk. We kijken terug op een leuke week waarbij het weer ook nog meevoel. Zeker voor herhaling vatbaar.
Oktober 2020
Hele fijne camper. Niet de allernieuwste maar wij hebben erg genoten. Prima bed (ook voor een langer iemand) en alles erop en eraan. Verhuurder is zeer vriendelijk en flexibel.
Voor het eerst een camper gehuurd via Goboony. Wat een geweldige ervaring. zowel het zoeken naar een camper en daarna met de verhuurder Aaltje. De camper stond (zelfs iets eerder) voor ons klaar. compleet en goed schoongemaakt. uitgebreid kregen wij uitleg en nog een aantal goede tips. compleet met een prima kort draaiboek op één A4tje waar aandachtspunten opstonden waarop te letten bij aankomst of vertrek op een camping. Heel vriendelijke mensen Aaltje en Berend die ook tussentijds nog een aantal vragen die we hadden snel beantwoorden. In een woord Top en voor herhaling vatbaar. Ook de afhandeling door Goboony was snel en prima geregeld ga zo door!
Prettige communicatie. prijs-kwaliteitsverhouding is op orde. Geen grote luxe maar daar is de prijs ook niet naar. Helemaal tevreden!
We hebben een heerlijke vakantie gehad in de gele camper van Frans. Hij is niet nieuw maar rijdt prima en heeft een en fijne keuken met veel oppervlak en alle keukengerei die je kunt bedenken! Prima zitje om de slechtere dagen binnen door te brengen en lekker veel opbergruimte.
Hele fijne reis gehad met deze camper met onze familie met 2 kleine kids. Communicatie is super en alles verliep soepel. We zouden zo nog een keer gaan!
September 2020
Het is een hele complete camper, werkelijk niets ontbreekt. Het was voor ons de eerste keer met een camper op pad en het is ons goed bevallen.
Augustus 2020
Wij hebben genoten van de camper. De camper is zeer goed uitgerust werkelijk alles zit er in. Aaltje en Barend reageren ook direct via de mail of Wa. Alles is perfect geregeld. Annemieke en Mark
We hebben een fijne vakantie gehad met de camperbus van Roald. Het was in het begin wennen om de camperbus om te bouwen van slapen naar reizen en andersom. Later hadden we meer onze draai gevonden. De camperbus rijdt goed, ook bij hogere snelheid. Roald was heel meedenkend en flexibel. Bij vragen/ opmerkingen reageerde hij snel.
We hebben een fantastische vakantie gehad met de camper van Aaltje en haar man. Het is een heel fijne camper (ook qua formaat) en de inventaris is super compleet. Het contact verliep prettig en we kregen steeds heel snel antwoord als we een vraag hadden. Enige nadeel was dat we de camper na afloop van de vakantie weer in moesten leveren! :-)
Door onze site te gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies zoals beschreven in onze cookie policy.