We hebben in oktober een camper gehuurd bij Frans. We hebben twee heerlijke weken gehad, het is een hele fijne camper rijd perfect en ook de indeling vonden wij heel fijn. Het contact met Frans was ook goed er werd meegedacht als we tegen iets aanliep, ook bij de overdracht hebben we goede instructies gekregen kortom we hebben een heerlijke vakantie gehad, die zeker voor herhaling vatbaar is.
December 2020
Perfect campertje zo alleen in Nederland op vakantie! Fijn dat Mark ook nog even kleine instructie filmpjes op de app had gezet voor als je het even niet meer wist van de eerste uitleg.
Oktober 2020
Top!
Prettige communicatie. prijs-kwaliteitsverhouding is op orde. Geen grote luxe maar daar is de prijs ook niet naar. Helemaal tevreden!
We zijn een week met Otto op vakantie geweest. Ik zou adviseren om een duidelijke uitleg, hoe te starten met de choke, als je daar geen ervaring mee hebt. Het is ff wennen, en niet verwachten dat je bergop even snel mee kan met de nieuwere auto's. Dat heeft ook wel zn charme. We hebben een heerlijke week gehad, Otto is echt een baas. Verder liep het contact met Willy goed, hij reageert altijd snel en behulpzaam. Tot de volgende keer Willy, want het camperlife bevalt ons wel!
Een betere camping om mee te toeren kun je je niet wensen. De camper heeft een heerlijk bed (fantastische matras), een keukentje met alle benodigdheden en de camper rijdt bovendien ook fantastisch. Wij hebben het heerlijk gehad in Frankrijk en Zwitserland. Voor ons alleen nog maar deze camper....
September 2020
Hele fijne camper! En de uitleg van Theo is ook heel goed en prettig. We zijn naar Frankrijk geweest en in een korte tijd zo’n 2500 km afgelegd, maar dat was geen probleem in deze camper, want hij rijdt heel lekker.
We hebben een fijne vakantie gehad met de camperbus van Roald. Het was in het begin wennen om de camperbus om te bouwen van slapen naar reizen en andersom. Later hadden we meer onze draai gevonden. De camperbus rijdt goed, ook bij hogere snelheid. Roald was heel meedenkend en flexibel. Bij vragen/ opmerkingen reageerde hij snel.
Augustus 2020
Prima camper, alles klopte, alles werkte prima, rijdt als een zonnetje. Mark is een erg prettige verhuurder, heel correct, alles perfect voor elkaar. Aanrader.
Juli 2020
Wat een heerlijke camper om met het gezin erop uit te gaan. Het stapelbed is super leuk voor de kinderen die lekker een eigen plekje hebben. Niet telkens de bedden op en afbreken is dan weer de plus voor de ouders 😀. De zit met twee tafels is heerlijk om spelletjes te spelen of onderweg te eten. Onderweg heb je alles bij je, dus wij hebben genoten om niet de drukte van tankstation in te hoeven en op de camping waren we binnen 15 minuten klaar. Fietsen van het rek en kinderen kunnen de camping ontdekken en jij kan snel even naar de boulangerie fietsen. Eerst keer met de camper erop uit? De verhuurder neemt de tijd om alles uit te leggen en echt met deze camper is het zeer makkelijk. Het rijden is goed te doen met de 2.8 diesel en 100 km/h is een mooie vakantie snelheid, even een vrachtwagen inhalen is een fluitje van een cent. Zullen vast nieuwere en mooiere campers te huur zijn, maar leuker voor een gezin zeker niet.
Heel toffe camper, lekker oldschool en veel bekijks onderweg! Let wel op dat het bed ook echt oldschool is ;) Prima voor een festivalweekendje bijvoorbeeld, maar wij hebben een topper / dekmatras erop gelegd om een week aangenaam te kunnen slapen. En houd rekening met een uurtje poetsen bij terugkomst, dat heb je echt wel nodig om hem weer piekfijn op te leveren, zoals Willy vraagt. Prachtige week mee gehad!
Vriendelijk, goede uitleg, kom graag terug.
Juni 2020
Door onze site te gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies zoals beschreven in onze cookie policy.