Hallo!!!
Hierbij bieden wij onze mini camper aan voor verhuur! De ultieme camper voor een lage prijs en groot avontuur!
Je moet wel houden van primitief en een knusse nacht!
Wij gebruikten hem in 2021 nog voor een rondreis door Scandinavië van enkele weken! Zelf hebben wij de caddy omgebouwd naar een “luxe tent” met stroomvoorzieningen van Victron Energiesystemen, zonnepaneel en andere gadgets is het bijna een glamping tent.
De auto zelf is al wat een oudere diesel met ruim 350.000 km op de teller, maar brengt nog altijd avonturiers van Griekenland tot aan Noorwegen en Schotland tot Spanje! Met jaarlijks groot onderhoud hopen wij dat de Caddy nog jaren avonturen kan beleven!
Zelf hebben wij een grote camper aangeschaft omdat we ondertussen een gezin vormen met kinderen.
Prachtig om met deze Caddy in deze wildernis primitief te overnachten en te genieten van de natuur. Af en toe een camping om te douchen, en weer door!
Onze camper kan je binnen ombouwen van een knusse zit tot een ruim 2 persoons bed. Zelf zijn wij vrij lang (1,97m) en kunnen er prima in slapen!
Daarnaast zit er een tent bij die in een mum van tijd staat en je een ruime zit hebt voor 2 stoelen en een tafel.
Onder het bed zit een lade die je uitschuift met een 2 pits gasstel en divers keukengerij.
Achter de voorstoelen zitten 2 ruime bergingen voor kleding en eten.
Daarnaast is de camper voorzien van stroomdraden, klein gereedschap e.d.
Ook is er een trekhaak aanwezig om evt fietsen mee te nemen. Zonder verlichting!!
De camper is voorzien van zonnepanelen waardoor je genoeg stroom hebt om alles op te laden en de hele avond bij het sfeervolle licht te zitten. 24 uur per dag beschik je over 230V. Hij laadt via walspanning, zonnen-energie en via de dynamo van de auto.
Zelf dien je te zorgen voor een:
- kleding
- eten en drinken
- een dosis energie voor een avontuur!
- beddengoed
Aanwezig is:
- gaspit plus flesjes 4 flesjes (gemiddeld 2 per week)
- keukengerij
- koffiezetter
- waterkoker
- 2 x accu 12V (1 voor Caddy en 1 voor accessoires)
- Voldoende oplaadpunten (usb, 12V, 230V)
- waterkan van 10 liter (2 dagen of road)
- stoelen en tafel
- voortent die afgesloten kan (wind en regen bestendig, geen storm)
- waslijntje, knijpers
- afwasteil
- verlengkabels, CEE, etc.
- buitenverlichting
- klein gereedschap
- 15l koelkast (blikjes drinken, kleine portie vlees e.d.)
Optioneel bij te vragen/boeken:
- 2 persoons hangmat met karabijnhaken
- buitendouche 20l
Heb je al zin om op avontuur te gaan? Wildkamperen in Scandinavië langs een mooi meer? Ergens aan een rivier in Spanje of wat dacht je van helemaal naar Griekenland! Dat alles mag en kan met deze Caddy! Doordat het geen ''camper'' is, mag je zelfs in Spanje ''wildkamperen''.
Let op! omdat het een oude diesel is, mag je vanwege milieuzone niet alle steden in! Eventuele boete voor het betreden van deze zone's is, net als andere verkeersovertredingen, voor eigen rekening.
Er is voor Duitsland een oranje milieu sticker aanwezig. Andere ontheffingen, tol of vignetten dienen zelf geregeld te worden.
Groetjes!
Anna en Tjebbe