Om het eiland volledig zelfstandig en discreet te verkennen, stel ik mijn busje ter beschikking: een Renault Trafic 3 die ik zelf heb omgebouwd. Ik heb hem ontworpen voor mijn eigen reizen, dus hij biedt alle essentiële comfort, met een warme sfeer zonder iets aan praktische bruikbaarheid in te boeten.
Allereerst heeft het voertuig een betrouwbare motor en wordt het regelmatig onderhouden, zodat u van een zorgeloze vakantie kunt genieten. Dankzij het compacte formaat (minder dan 2 m hoog, 5 m lang) kunt u overal doorheen en gemakkelijk in de stad parkeren. De standaarduitrusting (GPS, cruisecontrol/snelheidsbegrenzer, centrale vergrendeling, Bluetooth-radio…) zorgt voor veel rijcomfort.
Wanneer u op de plek van uw keuze bent aangekomen, opent het SCA-hefdak in enkele seconden en kunt u comfortabel rechtop staan. De kitchenette, uitgerust met twee gaspitten, is zowel van binnen als van buiten toegankelijk. U vindt er alles wat u nodig heeft om te koken — ik kook zelf graag, ook op reis! — een pan, koekenpan, waterkoker, servies en bestek voor drie personen… Zo kunt u allerlei warme gerechten en seizoenssalades bereiden. De compressiekoelbox houdt uw etenswaren lang vers en maakt u meerdere dagen onafhankelijk van boodschappen doen. Een extra gasfles geeft u nog meer autonomie.
Het zonnestationsysteem, gevoed door 200 watt aan panelen, maakt het mogelijk uw elektronische apparaten op te laden via 12 V of 230 V.
’s Avonds zorgen verduisteringsgordijnen en ledverlichting voor een gezellige, intieme sfeer. Het bed in het hefdak kan met één beweging worden neergelaten en biedt een comfortabele tweepersoons slaapplek dankzij het flexibele ondersteuningssysteem. Beneden kan de bank dankzij het “kamontwerp” eveneens worden omgevormd tot een tweepersoonsbed.
Op eenvoudig verzoek bij de reservering kan ik een autostoeltje voor kinderen regelen, een kussen en morsbestendige bakjes voor uw hond, evenals beddengoed, een draagbaar droogtoilet of badhanddoeken. Neem gerust contact op als u een speciale wens heeft — ik laat meteen weten of ik het kan regelen! Ik kan het busje rechtstreeks afleveren op uw aankomstlocatie (vliegveld of haven).
--
3-Zits Comfortabele Camper Van: Hefdak, Zonnepaneel, Keuken, Droogtoilet – Perfect om Corsica zelfstandig te ontdekken
Algemene staat:
• Goed onderhouden voertuig, 220.000 km, APK geldig
• Regelmatig onderhoud, technisch betrouwbaar voor een zorgeloze vakantie
Indeling en uitrusting:
• Hefdak met tweepersoonsbed
• Onderbed om te bouwen voor 2 personen
• 3 zitplaatsen voorin (bestuurder + bank)
• Volledig uitgeruste keuken: gootsteen, kooktoestel, compressiekoelkast, servies en keukengerei
• Zonnepaneel voor elektrische autonomie
• Veel opbergruimte
• Opvouwbare tafel en buitentafels/stools beschikbaar
• Droogtoilet optioneel
• Mand, voerbakken en uitrusting voor uw hond optioneel
Waarom kiezen voor deze camper?
• Ideaal voor koppels of kleine gezinnen die flexibiliteit en zelfstandigheid zoeken
• Persoonlijke indeling met alles wat u nodig heeft voor een zorgeloze reis en om volop van Corsica te genieten – door mijzelf ontworpen en gebouwd voor mijn eigen reizen!
• Huisdieren welkom