Verblijf 5 dagen
Positief: Kleine camping met vriendelijk personeel
PREMIUM comfort package: 1 car + 1 tent, caravan, or motorhome with private bathroom facilities
Chalet · Tot 4 personen · 30 m² · Direct boeken
Tot 4 personen·2 slaapkamers·30 m² + 9 m² terras·Direct boeken
€ 83
Per nacht
Stacaravan · Tot 7 personen · 35 m² · Direct boeken
Tot 7 personen·3 slaapkamers·35 m²·Direct boeken
1 slaapkamer met 2-persoons bed 190x140 en 2 slaapkamers met twee 1-persoons bedden. Kledingkasten. * keuken met koelkast met diepvriesvak, magnetron, 4-pits gasfornuis, koffiezetapparaat, broodrooster, serviesgoed en bestek. * Badkamer met douche en wastafel. * apart toilet * televisie * terras met tuinset en parasol.
€ 93
Per nacht
Stacaravan · Tot 6 personen · 28 m² · Direct boeken
Tot 6 personen·3 slaapkamers·28 m²·Direct boeken
€ 90
Per nacht
Stacaravan · Tot 2 personen · 20 m² · Direct boeken
Tot 2 personen·1 slaapkamer·20 m² + 4 m² terras·Direct boeken
€ 57
Per nacht
Stacaravan · Tot 7 personen · 35 m² · Direct boeken
Tot 7 personen·3 slaapkamers·35 m²·Direct boeken
* 1 slaapkamer met 2-persoons bed 190x140 en 2 slaapkamers met twee 1-persoons bedden. Kledingkasten.
* keuken met koelkast met diepvriesvak, magnetron, 4-pits gasfornuis, koffiezetapparaat, broodrooster, serviesgoed en bestek.
* Badkamer met douche en wastafel.
* apart toilet
* televisie
* terras met tuinset en parasol.
€ 88
Per nacht
Stacaravan · Tot 2 personen · 20 m² · Direct boeken
Tot 2 personen·1 slaapkamer·20 m² + 4 m² terras·Direct boeken
€ 65
Per nacht
Stacaravan · Tot 4 personen · 33 m² · Direct boeken
Tot 4 personen·2 slaapkamers·33 m²·Direct boeken
€ 95
Per nacht
Stacaravan · Tot 2 personen · 20 m² · Direct boeken
Tot 2 personen·1 slaapkamer·20 m² + 4 m² terras·Direct boeken
* 1 slaapkamer met 2-persoons bed 190x140. Kledingkast.
* keuken met koelkast met diepvriesvak, magnetron, 4-pits gasfornuis, koffiezetapparaat, broodrooster, serviesgoed en bestek.
* Badkamer met douche en wastafel.
* apart toilet
* televisie
* terras met tuinset en parasol.
€ 52
Per nacht
Stacaravan · Tot 5 personen · 29 m² · Direct boeken
Tot 5 personen·2 slaapkamers·29 m² + 11 m² terras·Direct boeken
* 1 slaapkamer met een 2-persoonsbed 190x140 en 1 slaapkamer met twee 1-persoons bedden. Kledingkasten. * keuken met koelkast met diepvriesvak, magnetron, 4-pits gasfornuis, koffiezetapparaat, broodrooster, serviesgoed en bestek. * Badkamer met douche en wastafel. * apart toilet * televisie * terras met tuinset en parasol.
€ 73
Per nacht
Stacaravan · Tot 4 personen · 24 m² · Direct boeken
Tot 4 personen·2 slaapkamers·24 m²·Direct boeken
€ 78
Per nacht
Houten huisje · Tot 2 personen · 4 m² · Direct boeken
Tot 2 personen·4 m²·Direct boeken
€ 32
Per nacht
Kampeerplek · Tot 2 personen · Direct boeken
Tot 2 personen·Direct boeken
Standplaats voor tent, camper, caravan van ongeveer 80 m2 met een individueel houten chalet inclusief douche, wastafel, toilet en een buitengootsteen voor afwas
€ 30
Per nacht
Kampeerplek · Tot 6 personen · Direct boeken
Tot 6 personen·Direct boeken
€ 25
Per nacht
Kampeerplek · Tot 6 personen · Direct boeken
Tot 6 personen·Direct boeken
€ 22
Per nacht
Kampeerplek · Tot 2 personen · Direct boeken
Tot 2 personen·Direct boeken
€ 35
Per nacht
Kampeerplek · Tot 2 personen · Direct boeken
Tot 2 personen·Direct boeken
€ 13
Per nacht
Kampeerplek · Tot 6 personen · Direct boeken
Tot 6 personen·Direct boeken
Locatie van 80 tot 100 m2 zonder elektriciteit.
€ 16
Per nacht
Probeer een ander type of verwijder het filter om alle opties te zien.
8,8/10
153 beoordelingen
Verblijf 5 dagen
Positief: Kleine camping met vriendelijk personeel
PREMIUM comfort package: 1 car + 1 tent, caravan, or motorhome with private bathroom facilities
Perfecte
Positief: Great places and service
Nature Package : 1 car + tent
Goed
Positief: Zag er netjes uit
Kan beter: Toilet gebouw beetje oud en maar 2 toiletten erg weinig als het vol staat
Comfort Package : 1 car - tent, caravan or camping-car + electricity 8A
Mooie, verzorgde camping met goede receptiemedewerkers
Positief: De ontvangst, de ligging, de verzorgde plaatsen en sanitair. Kortom, goede ervaring zeker om nog eens terug te komen.
Kan beter: N.v.t.
Van alle gemakken voorzien
Positief: De camping ligt op loopafstand van Villedieu les Poêles met een aantal restaurants en winkels.
Nature Package : 1 car + tent
Vakantie
Positief: Wij vonden het leuk dat het naast het pittoreske dorpje lag, op loopafstand. Vriendelijke campingeigenaren, goede WiFi bij het restaurantje namens onze pubers, waar fijne ontmoetingen plaatsvonden. Ook de lekkere croissants en stokbroodjes in de ochtend waren super. Het zwembad en de trampoline waren top!
Kan beter: Het leek wel meer een doorreis camping. Dat vonden wij onrustig, niet echt een camping om overdag of langdurig te verblijven.
Nature Package : 1 car + tent
Fijn verblijf
Positief: Kleine en rustige camping. Goede zorg voor het sanitair en de afvalscheiding. Prettige eigenaren, je word goed geholpen. Mooie plekken om te kunnen staan met tent of caravan.
Nature Package : 1 car + tent
Mooie dooirtrek camping
Positief: Heerlijk
Kan beter: Iets beter restaurant
Nature Package : 1 car + tent
Mooie rustige camping
Positief: Fijne kleine camping, goed onderhouden, prima sanitair, mooi chalet. Prima broodservice en klein restaurantje.
Kan beter: .
Standard mobile home 34m² (3 bedrooms, sleeps 6/7) + terrace
Relaxte camping, superschoon sanitair
Positief: Een rustige camping, met veel groen. Het sanitair was erg mooi en schoon.
Nature Package : 1 car + tent
153 gastbeoordelingen Lees beoordelingen
In één oogopslag
17 accommodaties Stacaravans, chalets en meer
3-sterren camping Officieel beoordeelde camping
Direct boeken Boek en bevestig online
Gratis wifi Beschikbaar op de camping
Huisdieren welkom Honden zijn toegestaan
Zwembad Zwembad op de camping
Rolstoelvriendelijk Toegankelijke voorzieningen op het hele terrein
De camping Ridders van Malta is een mooie bevoorrechte plaats. Zonnige of schaduwrijke, camper site, caravan, tent of stacaravan of chalet, camping ideaal gelegen. Inderdaad, op 5 minuten lopen van het centrum, vindt u musea bezoeken, ontdekken of herontdekken de middeleeuwse rechtbanken, wasserijen of gewoon een wandeling door het prachtige historische dorp. Wat een genot om uw boodschappen te doen in de vele winkels van dit dorp-stadium of op de dinsdag ochtend markt, het verlaten van uw auto op de camping.
2 Impasse du pré de la rose, 50800, Villedieu-Les-Poêles, Frankrijk
Of u komt uit het noorden of zuiden, oosten of westen, lid worden van de A84, afrit 37 of 38, en u bent gearriveerd. Met de boot, je het land in Cherbourg of Ouistreham-Brittany Ferries. Neem richting Rennes en afrit 38. Met de trein vanuit Parijs Montparnasse Vaugirard, komt u direct in Villedieu de kachels. Met het vliegtuig, je landt op Caen Carpiquet 45 minuten van de camping.
De camping in Normandië in het Kanaal, gelegen tussen de Mont Saint-Michel, de invasiestranden, Rennes, Caen, Cherbourg ... Rondom de camping worden verschillende rondleidingen aangeboden. Mont Saint Michel ligt op slechts 40 minuten van de camping. Voor romantiek, aarzel dan niet om te vragen bij de receptie voor het overschrijden van de Bay, waar, voeten in het zand, ontmoet je de 8e Wonder van de Wereld, UNESCO Werelderfgoedlijst staan. Musea en invasiestranden gemakkelijk een bezoek vanaf Villedieu de kachels. Op een uur rijden kunt u naar Omaha Beach, Utah Beach, Sainte Mère Eglise, Caen Memorial, de D-Day experience Carentan, Cinema 360, de stranden van Arromanches-les-Bains, .. .Om de geschiedenis van Normandië te voldoen. Voor uw rust, de stranden van Jullouville, Granville, en vele anderen zijn 30 minuten camping. Je niquerez peak-Cascades Mortain, een bezoek aan de Abdij van Hambye Abdij of Lucerne of veel andere mooie locaties in de buurt van de camping. Voor de meer avontuurlijke, de Bridge Souleuvre biedt grote bungee jumping, zip lining en veel van extreme sensaties. Het bezoek van Champrépus Zoo, ligt op 10 minuten van de camping. Om de Titanic, de onderzeeboot Le Redoutable, of de diepste van Europa Aquarium te voldoen, bieden wij tickets voor City van La Mer in Cherbourg. We kunnen de reis te organiseren om de dag voor de Kanaaleilanden, zoals Jersey, Sark, Guernsey, Alderney of het Eiland van Normandië Chausey. De landing van deze bestemmingen zijn binnen 30 minuten van de camping. Of u met de auto, boot, trein of vliegtuig, de camping Ridders van Malta in het departement van La Mancha, is gunstig gelegen op de grens van Bretagne en Calvados. Entre Terre et Mer, veel vergaderingen en bezoeken zijn mogelijk vanaf de camping.
Bijzondere reserveringsvoorwaarden
Teneinde u een staanplaats te garanderen op de gewenste data, aanvaardt Camping des Chevaliers de Malte*** enkel
reservaties mits een voorschot van 30%,
met betaling van de totaliteit bij je aankomst.
PLAATSING CAMPING
Voorwaarden om te reserveren:
De verhuur is persoonlijk en kan in geen enkel geval worden overgedragen aan een ander persoon. De reservatie kan pas worden
geregistreerd na het betalen van een voorschot van 30%, en treedt slechts in werking na schriftelijke bevestiging van de directie.
Aankomst en vertrek:
De gereserveerde staanplaats wordt ter beschikking gesteld vanaf 14.00 u en tot 14.00 u op de vertrekdag. Elke eventuele vertraging
moet ons worden meegedeeld binnen de 24 uur, en zonder nieuws van uwentwege de dag na uw voorziene dag van aankomst; om
19.00 u zal uw reservatie geannuleerd worden en zal het voorschot worden behouden door de camping.
Annulering van de reservatie
Geen enkel vervroegd vertrek, ongeacht de reden, geeft recht op een terugbetaling.
In het geval van een annulering dient de camping schriftelijk op de hoogte te worden gebracht:
- meer dan 30 dagen voor de aankomst zal de klant het volledige bedrag van zijn voorschot terugbetaald krijgen;
- minder dan 30 dagen voor de aankomst zullen de gestorte bedragen eigendom blijven van de camping;
- het nummer van de staanplaats is niet contractueel, tenzij een bevestigde overeenkomst daaromtrent door de camping.
Wij vestigen uw aandacht op het feit dat er geen enkele annuleringsverzekering is inbegrepen in onze tarieven.
VERHUUR / STAANPLAATS
Voorwaarden om te reserveren
De verhuur is persoonlijk en mag in geen enkel geval worden overgedragen aan een derde persoon. De reservatie mag slechts worden
geregistreerd na betaling van een voorschot van 30%, en de reservatie treedt pas in werking na een schriftelijke bevestiging van de
directie.
Voor elke reservatie die gebeurt minder dan 30 dagen voor de aankomst, zal het volledige bedrag van het verblijf worden gevraagd.
De reservaties worden geregistreerd volgens de volgorde van ontvangst, en indien al onze verhuurplaatsen reeds gereserveerd zouden
zijn, dan zal het voorschot onmiddellijk via de post worden teruggegeven.
Elke huurder dient zich te schikken naar het intern reglement van het gebouw.
Aankomst en vertrek
De verhuur zal ter beschikking worden gesteld vanaf 15.00 u tot 20.00 u op de dag van aankomst, en zal worden vrijgegeven om
10.00 u op de dag van vertrek. De directie behoudt zich het recht voor om te beschikken over de verhuur vanaf 12.00 u, de dag na de
voorziene dag van aankomst, indien de vertraging hem niet werd gemeld. Voor de verhuur van een staanplaats zal een
waarborg van 350 € worden gevraagd. Bij uw aankomst zal u een gedetailleerde inventaris worden overhandigd:
1/het is aan u om de juistheid te controleren,
2/om bij aankomst te melden welk voorwerp ontbreekt of gebroken is
3/om het document zorgvuldig ingevuld en ondertekend terug te bezorgen aan het onthaal binnen de 24 uren die volgen op uw
verblijf, teneinde geen schade te lijden op het moment van vertrek.
De verblijfplaats moet netjes worden achtergelaten. In het tegenovergestelde geval zal een huishoudelijk forfait worden aangerekend
van 80 €. De waarborg zal worden teruggegeven na aftrek van de schade of andere vastgestelde zaken.
De stand van zaken wordt opgemaakt tussen 08.00 u en 10.00 u op de vertrekdag.
Indien het onmogelijk is om een stand van zaken op te maken op de vertrekdag; de directie zal ervoor instaan en zal binnen een
termijn van 8 dagen de waarborg teruggeven, indien er geen schade werd vastgesteld.
Geen enkel vervroegd vertrek, ongeacht de reden, zal aanleiding geven tot een terugbetaling. Annuleren van reservatie
- Meer dan 45 dagen voor aankomst: er zal een forfaitair bedrag worden gefactureerd van 38.10 €;
- Van 45 tot 15 dagen: het voorschot zal niet worden terugbetaald;
- Minder dan 15 dagen voor de datum van aankomst: de prijs van het verblijf is volledig verschuldigd.
Het nummer van de staanplaats is niet contractueel, tenzij er een bevestigde overeenkomst is hieromtrent van de camping.
Wij vestigen de aandacht van de huurder op het feit dat geen enkele annulatieverzekering inbegrepen is in onze tarieven.
Bezoekers
Zij worden aanvaard overeenkomstig de capaciteit van de camping of de verhuur en na akkoord van de directie van de camping door
een bijdrage te geven van 2 € per persoon. Zij dienen hun voertuig te parkeren buiten de camping.