Wat een geweldige plek!
Positief: De sfeer en gastvrijheid
LASCAUX Lodge Tent 55m² with bathroom facilities
17 accommodations Stacaravans, chalets en meer
4-sterren camping Officieel beoordeelde camping
Gratis wifi Beschikbaar op de camping
Huisdieren welkom Honden zijn toegestaan
Rolstoelvriendelijk Toegankelijke voorzieningen op het hele terrein
De prijs die je ziet, is de prijs die je betaalt
Optionele dekking voor gemoedsrust
Eenvoudig, snel en veilig afrekenen
Elke accommodatie is door ons gecontroleerd
Glamping / Familiecamping die natuur en comfort combineert, verspreid over 12 hectare, in het hart van de Périgord Noir in de Dordogne, op slechts 2 km van Les Eyzies, de wereldhoofdstad van de prehistorie, en op 20 km van alle belangrijke bezienswaardigheden (middeleeuws dorp Sarlat, grotten van Lascaux, het kasteel van Joséphine Baker in Les Milandes, etc.). De camping ligt midden in een eiken- en kastanjebos en biedt een uitzonderlijke natuurlijke omgeving met moderne voorzieningen, ruime staanplaatsen met of zonder privé-sanitair, een ruime keuze aan accommodaties (luxe ingerichte safaritenten, stacaravans van alle formaten of nieuwe lodges in houten hutten), een miniboerderij (varkens, konijnen, geiten, ponyxen, ezels...), een groot zwembad, een zwembad en een restaurant. .), een groot zwembad, een verwarmd peuterbad, een jacuzzi, een gastronomisch restaurant met zijn beroemde Périgord menu op dinsdag (table d'hôte formaat), een snackbar met huisgemaakte pizza's en de mogelijkheid om ezels per dag te huren. In het hoogseizoen is er volop vermaak voor kinderen, evenals een kruidenierswinkel en bakkerij, en elke maandag livemuziek in de nachtbar.
Vanaf de camping starten talloze wandelroutes (GR36, GR64, GR6...).
Voor een onvergetelijke vakantie moet je hier zijn!
Onze camping in de Dordogne is ideaal gelegen in het hart van de Périgord Noir. Binnen een straal van 20 km van Le Pech Charmant vindt u alle belangrijke toeristische trekpleisters: kastelen, abdijen, middeleeuwse dorpjes zoals de beroemde stad Sarlat, de beroemdste grotten zoals Lascaux, en talloze themaparken.
Het mooie dorpje Les Eyzies ligt op slechts 2 km van onze camping. Gelegen in het hart van de Dordogne, werd het wereldberoemd na de ontdekking van de vele grotten versierd met prehistorische schilderingen en de eerste skeletresten van de Cro-Magnon mens.
De rivier de Vézère, met zijn prachtige vallei, leent zich uitstekend voor prachtige en onvergetelijke kanotochten. Vanaf de rivier kun je prachtige rotsachtige voorgebergten ontdekken waar kastelen over uitkijken en grotten in zijn uitgehouwen. De Vézère stroomt door Les Eyzies en ligt op slechts 2 km van de camping. Na een tocht van 14 km mondt hij uit in de Dordogne.
Vanaf de camping beginnen een aantal bewegwijzerde wandelroutes: Je kunt de natuur te voet, te paard, met een ezel (te huur op de camping) of op de fiets ontdekken (GR6, GR36, GR64).
8,8/10
147 beoordelingen
Wat een geweldige plek!
Positief: De sfeer en gastvrijheid
LASCAUX Lodge Tent 55m² with bathroom facilities
Heerlijke locatie
Positief: Ik verbleef een paar dag alleen in een houten lodge . Fijne plek in het bos als je lekker tot rust wilt komen en genieten van de natuur. Huisje zag er prima uit. Goed over nagedacht.
Kan beter: Het bed lag voor mij absoluut niet fijn. Erg hard! Een andere en betere matras zou zeker een verbetering zijn.
Cape Town Lodge Cabin with Bathroom Facilities
Leven als god in Frankrijk
Positief: Geweldige host met crew. Genoten van de stilte, omgeving en gezelligheid.
Kan beter: Wifi in de lodge
LODGE PRESTIGE mobile home
Rustig
Positief: Omgeving
LODGE COMFORT mobile home
Familie vakantie
Positief: - Accommodatie: huisje op een mooie plek en prima uitgerust - Activiteiten rondom het restaurant - animatie voor de kleine kinderen. Voor onze dochter van 9 jaar sloot het niet niet meer aan op haar interesses - mooie grote plekken voor tenten en campers etc - personeel erg vriendelijk - genoeg activiteiten in de omgeving
Kan beter: - Pizza’s te dik belegd met kaas waardoor daardoor zeer machtig zijn en te weinig ander beleg
Cape Town Lodge Cabin with Bathroom Facilities
Een heerlijke camping in de Dordogne
Positief: Een heerlijk verblijf gehad op deze mooie camping. De ruime, grote en heerlijk schaduwrijke plaatsen zijn echt een pluspunt. Het zwembad is lekker en het restaurant serveert goed eten. René is een bijzonder vriendelijke en gastvrije gastheer die ervoor zorgt dat je je meteen welkom voelt. De rustige, mooie omgeving maakt het geheel compleet. Een fijne plek waar we graag nog eens terugkomen!
Kan beter: Met een grote caravan vraagt de toegangsweg naar de camping wat extra aandacht, maar eenmaal aangekomen is het zeker de moeite waard.
Pitch 100m²
Review verblijf
Positief: Goede broodjes service, fijne animatie, prima kwaliteit drankjes bij de bar
Kan beter: Zwembad bar 1 uurtje langer open, de nacht bar is geen uitnodigende plek met kinderen. Wat speelgoed in de zand speeltuinen Medewerkers die ‘s avonds nog een rondje lopen voor sociale veiligheid en om gasten tegen 23:00 een beetje tot stilte te vragen Verplaatsen van afvalscheiding station, zo bij de entree niet echt een gezellige aankomst Zwembad en terras ernaast bij elkaar trekken zou leuk zijn en verhoogt zit capaciteit. Het aantal bedjes in hoogseizoen is te weinig om een boek te lezen terwijl kinderen zwemmen en er is geen plek meer voor extra stoelen.
XL pitch + with private facilities
Groen, gezellig, netjes.
Positief: Mooie omgeving. Fijne, groene camping. Vriendelijke medewerkers. Goede sfeer.
FONT DE GAUME Lodge Tent, 48 m² with bathroom facilities
Leuke camping goede sfeer
Positief: Kleinschalig houden, is de kracht van de locatie als opzet camping.
Kan beter: Oudere toilet gebouw, wordt wel netjes schoongehouden maar is bijna altijd koud water. Van de 4 douches is 1 permanent koud. Zowel bij drukke bezetting als minder drukke bezetting. De andere douches is van de 2 weken heb ik maar 2 keer echt warm water gehad. De rest koud of lauw of bij kou naar andere toilet gebouw gegaan net als andere camping gasten deden. Dit is wel een probleem wat niet past bij aantal sterren camping.
Pitch XL 150-300m²
Zeer teleurstellend verblijf
Positief: Zeer teleurstellend, geen positieve punten
Kan beter: Allereerst een circus dat wordt neergezet zonder aankondiging. Daarnaast diezelfde avond zeer luide rockmuziek tot 23:30 van een concert in het café. Zeer ongepast op een camping met zoveel jonge gezinnen die willen slapen. Het was fijn geweest als dit vóór reserveren op de website wordt aangegeven zodat je zelf de keuze kunt maken of je hier mee akkoord gaat of niet. Het zwembad is te klein voor het aantal mensen die er gebruik van maken. Onderdelen van het speeltuintje zijn kapot en daardoor gevaarlijk voor (jonge) kinderen.
Pitch XL 150-300m²
Aanbetaling / restantbetaling
Camping :
De aanbetaling bestaat uit 29 € reserveringskosten + 25% van het totaal van de rekening (en evt. optie annuleringsfonds).
Het restant van uw reservering dient u 6 weken voor aankomst te hebben overgemaakt. In geval van annulering betalen wij uw gedane aanbetaling niet terug *. Ook indien u besluit korter te blijven dan in uw reservering voorzien gaan wij niet over tot terugbetaling van de niet genoten dagen *.
Verhuur:
De aanbetaling bestaat uit €29 reserveringskosten + 25% van het totaal van de reservering. In geval van annulering betalen wij uw gedane aanbetaling niet terug *.
Het restant van uw reservering dient u 6 weken voor aankomst te hebben overgemaakt. Indien u annuleert binnen 6 weken voor aankomst bent u ons het totale bedrag van uw reservering (zonder toeristenbelasting en milieuheffing)verschuldigd. Bij annulering binnen 6 weken voor aankomst betalen wij u de aanbetaling en restantbetaling niet terug*.
De schoonmaakkosten zijn verplicht.
Borg :
Indien u een accommodatie heeft gehuurd vragen wij u bij aankomst op de camping een borg. Deze kunt u met contant geld voldoen of middels uw creditcard. In het laatste geval schrijven wij niets van uw rekening af. Indien er schade aan het verhuurobject of inboedel is ontstaan kunt u deze in overleg met ons per creditcard of met contant geld betalen. U krijgt hiervan een rekening welke u eventueel aan uw reisverzekering kunt overleggen.
- Staanplaats met en zonder eigen sanitair: € 115
- Stacaravan /Safaritent + sanitair/Cabane lodge : €230
Eindschoonmaak(verplicht):
€ 67 : Stacaravans Grand Confort, Lodge Confort, stacaravanLuxe, stacaravan Familial, stacaravan Prestige, stacaravan XL, cabanes lodge, tent met en zonder eigen sanitair
Verwarming:
Accommodatie: excl. verwarmingskosten van 03/04 tot 19/06 en van 29/08 tot 03/10 (€ 0,60 p.kwh)
Betalingen:
Te betalen aan SAS Camping Le Pech Charmant, 24620 Les Eyzies, overschrijvingsrekening : IBAN : FR76 1558 9245 8307 6556 6214 322 BIC/SWIFT: CMBRFR2BARK
Annuleringsfonds: 6% van de totale kosten. Minimum bedrag €30
De prijs kan tijdens het seizoen veranderen. Wij berekenen de prijzen en kortingen op de datum van reservering.
* Uitgezonderd indien u de optie annuleringsfonds heeft genomen. Zie de voorwaarden annuleringsfonds.
2
De camping bevestigt je boeking na het boeken
Reserveren alleen mogelijk voor campers
3
De camping bevestigt je boeking na het boeken
3
De camping bevestigt je boeking na het boeken
3
De camping bevestigt je boeking na het boeken
6
De camping bevestigt je boeking na het boeken
Plaats uitsluitend gereserveerd voor tenten (uitgezonderd: campers, caravans, vouwwagens)
8
De camping bevestigt je boeking na het boeken
Mobilhome met 3 slaapkamers
6
De camping bevestigt je boeking na het boeken
6
De camping bevestigt je boeking na het boeken
32 m2, 2 slaapkamers, 2 pers.bed 1m60, vaatwasser
7
De camping bevestigt je boeking na het boeken
9
De camping bevestigt je boeking na het boeken
Luxe en ruim uitgevoerde stacaravan op een plaats van 250-300m2, veel privacy !
8
De camping bevestigt je boeking na het boeken
10
De camping bevestigt je boeking na het boeken
Volledig ingerichte houten hut op palen: 40 m2 (inclusief terras).
2 aparte slaapkamers en een slaapbank in de woonkamer.
10
De camping bevestigt je boeking na het boeken
6
De camping bevestigt je boeking na het boeken
5
De camping bevestigt je boeking na het boeken
7
De camping bevestigt je boeking na het boeken
3
De camping bevestigt je boeking na het boeken
Probeer een ander type of verwijder het filter om alle opties te zien.