30 van 206 beoordelingen

Fijne camping

8,5 Iefke M Gezin met tiener(s) augustus 2026

Positief: We hebben een fijne week gehad. Vanuit hier kan je met het gratis openbaar vervoer (treinstation en bushalte op loopafstand) door heel Luxemburg reizen. Een mooi zwembad op de camping en camping vrij toegankelijk. Wat verouderd sanitair gebouw maar goed schoon en netjes.

Kan beter: De douches mogen tot 6 x een minuut maar als je korter doucht heeft de volgende het restant aan minuten. Dat kan wel eens vervelend zijn en dan hoor je mensen soms schelden. Kan het beter ingesteld worden dat na een aantal minuten de tijd weer naar 6 minuten gaat?

Pitch camping car incl. 2 persons

Prima camping

8,1 kees P Gezin met tiener(s) augustus 2026

Positief: Zag er allemaal prima en verzorgd uit

Kan beter: Nvt

Pitch caravan, incl 2 persons

Top camping.

10,0 Csaba T Gezin met tiener(s) april 2026

Positief: Behulpzaam mensen in het hartje van de stad. Wij hebben heel leuk gehad. Vond wel heel erg jammer dat ze geen seizoen plaats meer konden aanbieden.

Pitch caravan, incl 2 persons

Goed

7,9 Mc N Gezin met tiener(s) augustus 2024

Positief: Oud maar schoon toilet gebouw, mooi zwembad alleen beginnen ze smorgens op tijd met schoonmaken waardoor uitslapen er niet bij is. En op het laantje bij ons maar 2 waterkraantjes en tussen 2 veldjes in als beide plekjes bezet zijn kan je daar niet bij. Verder hebben wij genoten van de rust, de gastvrijheid en het land

Kan beter: Opknappen toilet gebouw, extra waterkranen

Pitch caravan, incl 2 persons

Top vakantie

9,4 Stefaan D Gezin met tiener(s) augustus 2024

Positief: Zeer propere en goed uitgeruste accommodatie! Tof zwembad met zowel schaduw als zonnige plekken.

Kan beter: Zwembad kan zeer druk zijn met hete dagen , vooral door eendagstoeristen. Misschien een limit opzetten .

Mobile-home Tamaris min. 2 Nights

Top vakantie

10,0 Andre V Gezin met tiener(s) augustus 2024

Positief: Een hele toffe camping met een beheerder (André) die weet wat gastvrijheid is! André bedankt voor de goede zorgen en wellicht tot een volgende keer!

Pitch caravan, incl 2 persons

Reset

8,0 J. C Gezin met tiener(s) augustus 2024

Positief: Vriendelijke en behulpzame receptie/beheer/ tourisme informatie. Top: eten bestellen via app of receptie!

Kan beter: Website en camping app op elkaar afstemmen qua informatie. Bv: verkrijgen van materialen tennisbanen niet bij zwembad maar receptie camping. Uitchecken bij de kampeerplaats niet 10 uur maar 11: 30 uur. -afwas ruimte graag op hoogte zetten met meerdere kranen . " Misschien toch nog eens met de kerkgemeenschap overleg over de kerkklokken". Luiden zeer uitgebreid om 6 uur in de ochtend.

Pitch caravan, incl 2 persons

Goede camping.

7,8 Miranda S Gezin met tiener(s) augustus 2024

Positief: Goede camping met goede sportfaciliteiten.

Pitch caravan, incl 2 persons

Leuke camping en fijne vakantie

8,7 Patricia K Gezin met tiener(s) augustus 2024

Positief: Lekker zwembad waar we heerlijk gezwommen hebben. Mooie omgeving en wandelroutes vanaf camping te starten.

Kan beter: De douches hebben een harde straal en niet altijd warm. Afwasplek is erg laag.

Pitch caravan, incl 2 persons

Op papier heeft de camping alles.

7,8 Irene V Gezin met tiener(s) augustus 2024

Positief: Netjes onderhouden camping, het zwembad is keurig en erg leuk. De ligging is bijzonder, zo midden in Troisvierges. Verder is er een leuke speeltuin en veel sport en spelvelden, er is 1 gemeenschappelijke binnenruimte. Een uitstapje met de trein is vanwege de ligging ook erg leuk.

Kan beter: Het sanitair is er oud en op de eerste verdieping, stroom op de plaats is nog met een gewone stekker. Er is erg veel rumoer op de camping, de kerkklokken luiden iedere ochtend om 6 uur lang, de vuilniswagen die om 7.30 uur het vuil komt halen. Verder mis ik een avondklok, er is geen eindtijd tot wanneer er herrie mag worden gemaakt en er is daar ook geen toezicht op. Je zou denken dat alle gasten daar dan rekening mee houden, maar dat is niet het geval. Hierdoor vaak slecht geslapen, dat doet af aan je verblijf. Bij slecht weer kun je weinig kanten op, een uitnodigende binnenruimte mis ik dus.

Pitch caravan, incl 2 persons