Beoordelingen van gasten

9,1/10

234 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 8,8
Netheid 8,9
Prijs-kwaliteitverhouding 9,3
Accommodatie 9,0
Ontvangst 9,4
Comfort 8,6
Zwemmen 8,9
Omgeving 9,7
Stel 9,2 (85) Gezin met tiener(s) 9,0 (40) Met vrienden 9,2 (33) Gezin met kind(eren) 9,0 (28) Alleen op reis 9,4 (21) Ouder stel 9,1 (16) Anders 9,1 (11)

234 beoordelingen

Groene gezellige camping vlakbij doroje

9,5 · Camiel S · Anders · augustus 2026

Positief: Het heeft alles voor een relaxte vakantie; grote plaatsen, veel schaduw en bomen, leuk zwembad, rustige sfeer, kleinschalig en vlakbij het zeer gezellige centrum van Ispagnac!

Pitch : car + tent or caravan + electricity

Natuurlijke camping vlakbij het dorp

8,5 · Hedwig H · Anders · juli 2026

Positief: Natuurlijke camping met veel bomen en prachtig grote plekken

Kan beter: Het was fijn geweest als de koelkast met vriesvak had gewerkt voor onze koelelementen.

Pitch : car + tent or caravan + electricity

Happy

8,7 · Angelique H · Ouder stel · juli 2026

Positief: Ondanks reizen naar andere bestemmingen, keerden we vaak terug naar deze camping. Dichtbij het dorp, hoge bomen, niet te groot, prachtige omgeving, goede accomodaties. Vriendelijke mensen.

Kan beter: Misschien kan de receptie wat netter. De aankondigingen niet plakken met plakband dat vuil wordt. Inlichtingen logischer rangschikken.

Grand Large

Motor vakantie,

7,6 · Rien S · Ouder stel · september 2025

Positief: Simpel, maar alles voldoende

Mobil home Week End - Sun Roller ou Louisiane Oakley

Matig

7,8 · Gijsbert W · Stel · augustus 2024

Positief: Wij hebben drie weken op deze camping gestaan. We hebben wel geaarzeld of we zouden blijven, maar omdat we een grote tent hebben en het veel tijd om alles weer af te breken en op te zetten, hebben we besloten te blijven. De behulpzaamheid van het personeel was zeer groot. Ispagnac is een prachtig stadje, je waant je in het straatje achter de hoofdstraat in oud-Frankrijk en de Romaanse kerk is schitterend. We hebben erg genoten om onze eigen stoel mee te nemen en bij de rivier te zitten of daarin te zwemmen. Het zwembad is op de rustige momenten ook fijn.

Kan beter: - We hadden deze camping uitgekozen omdat er WiFi op de hele camping zou zijn. Echter, die hield op bij de stacaravans, bij de tentplaatsen was die niet. We hebben dus nog moeten bijkopen voor onze 4G-bundel. - Ispagnac is een centrum van feesten. Dit hield in dat twee keer per week de disco hoorbaar was op de camping tot 1.00 's nachts en één keer in de week van de naburige camping tot 23.00 uur 's avonds. Daarbij ging regelmatig gedurende vijf à tien minuten per halfuur de pomp van een waterzuiveringsinstallatie vlak achter de camping aan. Dit is natuurlijk niet de schuld van de camping!

Pitch : car + tent or caravan + electricity

helemaal ok

9,0 · karel K · Alleen op reis · mei 2024

Positief: mooi emplacement, leuk dorp op loopafstand, prachtige streek

Kan beter: het had veel geregend de week voor ik kwam, dus de grond was soppig, maar daar kan de camping niks aan doen

Pitch : car + tent or caravan + electricity

opérationnel

8,9 · DANIEL O · Met vrienden · oktober 2026

Positief: cadre agréable et calme convivialité du personnel

Kan beter: la météo pour une fin de saison !spacieuse

Séjour vélo

9,7 · Estelle D · Stel · oktober 2026

Positief: Très bon accueil et réactivité. Professionnels très sympathique. Repas excellent

bedroom

visite et farniente

9,3 · Nicolas G · Gezin met tiener(s) · oktober 2026

Positief: personnel à l'écoute et serviable

Kan beter: accès un peu étroit avec un véhicule imposant

Titania

Hôtel correct

8,1 · Jean Roland G · Ouder stel · oktober 2026

Positief: Bien situé, pas très bruyant

Kan beter: ?

bedroom

Meer beoordelingen laden