Beoordelingen van gasten

9,2/10

11 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 9,3
Netheid 9,0
Prijs-kwaliteitverhouding 9,5
Accommodatie 8,8
Voorzieningen 8,9
Ontvangst 9,1
Comfort 9,1
Zwemmen 9,7
Kinderactiviteiten 9,5
Omgeving 9,4
Ouder stel 8,9 (5) Stel 9,3 (3) Gezin met kind(eren) 9,5 (2) Gezin met tiener(s) 9,4 (1)

11 beoordelingen

Mooie knusse camping.

9,1 · Jeroen M · Stel · september 2025

Positief: Mooie staanplaatsen (veel bomen en grote plekken) Ook nog een week in stacaravan gezeten. Stacaravan netjes, goed ingericht en goed onderhouden. Grote veranda met overkapping en schitterend uitzicht over de rivier en waterval. Eigenaren van de camping zeer vriendelijk en behulpzaam. Openbaar sanitair basic maar schoon Mooi zwembad met luxe kwalitatief goede luchtbedden Camping heeft naast de campingplekken een groot recreatief terrein met tennisbaan, volleybalveld, basketbal, voetbal, tafeltennistafels en jeu de boules velden. Omgeving erg mooi.

Kan beter: Sportvoorzieningen zoals tafeltennis, tennisbaan en sportvelden hebben nog wat onderhoud nodig. Maar er zitten nieuwe eigenaren op die druk bezig zijn om de camping verder te vernieuwen De rivier leent zich niet om te zwemmen. Gelukkig is er een mooi zwembad op de camping aanwezig.

Camping pitch with 10A electricity for 1 vehicle + tent/caravan or camping-car

Zeer fijn verblijf

9,4 · Iris A · Gezin met tiener(s) · augustus 2025

Positief: De camping in middelklein, daardoor een aangename sfeer. Faciliteiten zijn netjes en aanbod van activiteiten is goed. Ligging is goed. Dichtbij meerdere dorpjes en de Ardeche, waar in gezwommen kan worden. Eigenaren zijn zeer vriendelijk en behulpzaam. Sanitair is verouderd, maar de nieuwe eigenaren willen dit vernieuwen. Verder wordt alles netjes en schoon gehouden. Klein borreltje, met ook weer prima aanbod. Doordeweeks is elke avond wat te doen. De camping is wel rustig na 23.00. Plekken zijn ruim, met voldoende beschutting.

Camping pitch with 10A electricity for 1 vehicle + tent/caravan or camping-car

Rustige fijne vakantie, heel fijn gehad!

8,9 · Bart D · Gezin met kind(eren) · augustus 2025

Positief: Fijne overzichtelijke camping, veel rust, ideaal voor kinderen (onze kinderen waren 3 en 8). Stacaravan zag er goed uit. Personeel is vriendelijk. Animatie (Nederlandstalig) is erg leuk.

Kan beter: Geen verbeteringen, alleen een tip voor het verblijf: er zijn veel muggen dus zorg voor Deet en beschermende kleding dan is er geen probleem.

Cottage - 2 bedrooms (Sunday) - 2 adults max - Air-conditioned

Fijne camping

8,9 · Gert D · Ouder stel · juni 2025

Positief: Rustige fijne camping. Gastvrij .,schoon, mooie omgeving om tot rust te komen. Leuke plaatsjes eromheen. We hebben zelfs bijgeboekt. Heerlijk zwembad.

Camping pitch with 10A electricity for 1 vehicle + tent/caravan or camping-car

Uitstekende camping

9,7 · Rudy D · Ouder stel · mei 2025

Positief: Het was er zeer rustig alles is zeer ok 👌 nieuwe uitbaters die meer dan hun best doen om het allemaal naar je zin te maken.

Camping pitch with 10A electricity for 1 vehicle + tent/caravan or camping-car

Ardeche 2024

9,0 · Ilse S · Stel · augustus 2024

Positief: leuke omgeving en zalig om te zwemmen

Kan beter: de animatie duurt tot 23u. en 22u. zou toch een beter uur zijn om het lawaai (luide muziek en karaoke) te stoppen.

Cottage - 2 bedrooms (Sunday) - 2 adults max - Air-conditioned

mooie camping

8,4 · Sjoerd I · Ouder stel · augustus 2024

Positief: mooi gelegen.Dicht bij Aubenas

Kan beter: nvt.

Camping pitch with 10A electricity for 1 vehicle + tent/caravan or camping-car

Super vakantie gehad

10,0 · Mark H · Gezin met kind(eren) · juli 2024

Positief: We hebben een heerlijke vakantie gehad. De camping was mooi, schoon en iedereen heel erg vriendelijk. Ook is alles heel overzichtelijk.

Family Premium - 3 bdrms (Sunday) - 4 adults max - Air-conditioned

Rustige camping

8,4 · Sjaak S · Ouder stel · juli 2024

Positief: Fijne, schone camping. Niet groot. Voor ouderen en jonge gezinnen.

Kan beter: In voorseizoen veel gesloten. Oa restaurant, winkel

Cottage Evasion - 2 bdrms (Sunday) - 2 adults max - Air-conditioned

Prachtige rustige omgeving.

9,2 · Muller J · Ouder stel · juli 2024

Positief: Het zwembad was prachtig,ruime plekken. Aardige eigenaren. Jammer dat je niet kon zwemmen in de Ardèche. Met een e-bike of mountainbike kon je de mooie omgeving goed verkennen.

Kan beter: Zwemmen in de Ardèche, Jammer dat het restaurant dicht was.

Camping pitch with 10A electricity for 1 vehicle + tent/caravan or camping-car

Meer beoordelingen laden