Beoordelingen van gasten

7,7/10

1.192 beoordelingen

Categorieën

Algemeen 7,6
Netheid 7,2
Prijs-kwaliteitverhouding 7,5
Accommodatie 7,8
Voorzieningen 7,5
Ontvangst 8,4
Comfort 7,4
Zwemmen 6,9
Kinderactiviteiten 6,3
Activiteiten 6,5
Restaurant 6,3
Omgeving 8,8
Duurzaamheid 7,5
Stel 7,8 (440) Gezin met kind(eren) 7,4 (292) Ouder stel 7,8 (177) Gezin met tiener(s) 7,7 (160) Met vrienden 8,0 (46) Alleen op reis 8,4 (33) Anders 8,2 (29) Gezin met baby('s) 7,8 (15)

1.192 beoordelingen

Goed

6,9 · Julie V · Stel · september 2026

Positief: Leuke plek om te overnachten

Kan beter: Douches waren niet proper.

Comfort Package : (pitch :1 tent, caravan or motorhome / 1 car + electricity)

Vakantie

9,2 · Karin V · Ouder stel · september 2026

Positief: Ontzettend genoten

Kan beter: Iets comfortabelere zitstoelen, ook buiten, zou zeker iets toevoegen

Cottage Zen - 2 Bedrooms

Mooie rustige camping.

8,0 · Thom R · Ouder stel · september 2026

Positief: Prima, we zijn op de fiets via het gravel pad naar Saint Michel geweest. Dus verder bijna niet op de camping.

Comfort Package : (pitch :1 tent, caravan or motorhome / 1 car + electricity)

Prima verblijf

8,4 · Petra M · Stel · september 2026

Positief: Nette kleine camping, leuk zwembad, rustig op de camping.

Kan beter: Er was geen maaltijd meer te krijgen in het camping restaurant, terwijl het seizoen nog lang niet om is, er zijn nog heel veel toeristen.

Cottage Evasion - 1 Bedroom

Prima verblijf

8,2 · Petra M · Stel · september 2026

Positief: Ligging van de camping is mooi, niet te grote camping, erg netjes op de camping, mooi zwembad.

Kan beter: Helaas konden we geen eten meer kopen in het camping restaurant terwijl het pas 2 september was en er nog voldoende toeristen rondlopen. De camping ligt vlak naast een weg en de herrie van de weg is wel irritant.

Vakantie

3,3 · Femke B · Gezin met kind(eren) · augustus 2026

Positief: Mijn zoontje vond de diertjes heel leuk.

Kan beter: Onderhoud kan beter over het algemeen.. toiletten douches zijn erg vies! Schimmel en roze randen.. het is verouderd maar dan kan het nog wel netter bijgehouden worden. camping is meer voor de doorreis maar de hygiëne is ver zoek. We verbleven er 1 week wat te lang was.. De dame die in de avond werkte sprak alleen maar Frans en kon je niet verder helpen in het Engels.

Comfort Package : (pitch :1 tent, caravan or motorhome / 1 car + electricity)

Heerlijke dagwn

8,7 · Simone T · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Gezellige camping! Mooie ruime plaats voor onze camper. Prima zwembad!

Comfort Package : (pitch :1 tent, caravan or motorhome / 1 car + electricity)

Feedback

5,9 · Eduard en Miranda H · Stel · augustus 2026

Positief: Prima plek en omgeving ook de gebouwen zijn prima en jullie erg aardig maar het was echt heel smerig in de toiletten en rondom de afval containers dat maakt dat we niet terug komen

Comfort Package : (pitch :1 tent, caravan or motorhome / 1 car + electricity)

Prima camping

7,6 · Bart Z · Gezin met tiener(s) · augustus 2026

Positief: Alles was aanwezig, wij gebruikten het als doorreiscamping.

Kan beter: De toiletten zijn gezamenlijk en hebben geen wc brillen. Ook zou er vaker gepoetst mogen worden.

SLOW LODGE - 2 bedrooms, no bathroom

Nog veel onderhoud nodig

4,4 · Anna E.S.M. G · Ouder stel · augustus 2026

Positief: Staanplaats Receptionist sprak goed Engels

Kan beter: De schoonmaak bij het zwembad, kapotte stoelen. Sanitair meer keren per dag schoonmaken en maken wat kapot is zoals wc deuren. Ijzeren water richel voorbij de slagboom was kapot waardoor er een flinke gat was. Was zeer gevaarlijk voor fietsers. Bij drukte in de bar slechts 1 medewerker.

Comfort Package : (pitch :1 tent, caravan or motorhome / 1 car + electricity)

Meer beoordelingen laden