Avontuurlijk en off-grid
Fijne en hoogwaardig afgewerkte buscamper die helemaal zelfvoorzienend is. Met zijn avontuurlijke uiterlijk en nieuwe all-season banden kom je overal met gemak. Perfect dus voor wildkamperen.
Binnenin, omgeven door een fijne frisse inrichting en twee dakramen, bevindt zich een volledig ingerichte keuken. Koelkast met vriesvak, luxe bed, dimbare verlichting en een verwarming voor de koude nachten.
De keuken heeft 2 pitten en een ruime wasbak met stromend water. In de kastjes is een volledig serviesgoed te vinden, pannen, oliën, een percolator, koffie en theesoorten. Behalve wat verse boodschappen hoef je dus niks meer in te slaan. Er is een koelkast (85L) met vriesvak aanwezig.
Er zit een aanzienlijk accu-pakket in, waardoor je met de zonnepanelen prima off-grid kunt kamperen. Tijdens het rijden worden de accu's ook automatisch opgeladen, hierdoor zit je eigenlijk vrijwel nooit zonder stroom. Mocht het toch nodig zijn kun je ook makkelijk opladen aan wal. Er zijn zowel 12v als 220v stopcontacten.
Luxe en comfort
Het bed is indien gewenst van dwarsligger naar lengteligger om te bouwen zodat het bed voor een ieder comfortabel ligt!* De tweezit kun je gemakkelijk uitbreiden door een van de twee stoelen te gebruiken die bij de standaarduitruisting van de camper meegeleverd is, zodat je op spontane avonden ook nog een extra eter kunt ontvangen. Of in de avond spelletjes doen bij slecht weer.
Het dwarsbed is door de Flare panels aan de zijkanten lekker lang gemaakt, met afmeting van 190x140cm, inclusief echt matras en lattenbodem. Het beddengoed is van hoogwaardige kwaliteit met een dekbed van organisch katoen (Crisp Sheets). De bus is volledig geïsoleerd en heeft op maat gemaakte gordijnen en horren, zodat je ook nachts in de vrije lucht kunt slapen zonder last te hebben van muggen.
De bus zelf rijdt lekker, met air conditioning, elektrische ramen en een navigatie-systeem. Twee vlinderstoeltjes en een mooi houten tafeltje zijn ook aanwezig. Evenals een lichtje en lantaarn voor buiten in de avond.
Er is veel ruimte voor opslag, ook achterin de bus. Met de linnen gordijnen kun je het opslag gedeelte onzichtbaar maken. Ook is er een Porta Potti aanwezig. Maar ook een schep, mocht je meer het ‘wildkampeer’ type zijn :)
De bouw
Een stukje geschiedenis: de bus heeft in 2020 een carrière switch gemaakt van hout-transport bus naar buscamper en is helemaal opgebouwd en van alle praktische gemakken en technische hoogstandjes voorzien. We hebben gekozen voor warme, natuurlijke en neutrale kleuren zodat de camper voor bijna een ieder prettig in gebruik is. De bijnaam van de bus is "Dushane"
Overzicht
- Volkswagen Crafter L2H2
- All-Season banden 2023 (Reservewiel aanwezig onder de bus)
- Porta Potti
- Standkachel
- 1x 140 Ah huishoudaccu
- Zonnepaneel
- Victron omvormer 800 watt
- Koelkast met vriesvak (Isotherm Cruise, 85 liter)
- Ruime wasbak met stromend koud water
- LED dakverlichting
- Thule fietsendrager (optioneel 2 mountainbikes te huur!)
- Lattenbodem en matras (180 bij 120cm) *
- Koolmonoxide melder
- Op maat gemaakte kussens, gordijnen, horren.
*het bed gaan we voor de zomer groter maken, neem contact om te kijken of dit lukt voor jouw vakantie, als het te klein is.