Wilt u net zoals wij genieten van de vrijheid en het gemak wat een camper biedt?
Wij zijn de trotse eigenaar van deze Fiat met 2.8 jtd handgeschakelde dieselmotor en bieden deze te huur aan.
Om uw route te starten is er een betrouwbare Garmin navigatie ingebouwd, beschikt u over een radio met usb aansluiting, elektrisch verstelbare spiegels en elektrisch bedienbare portierramen. De Garmin is voorzien van een app Campercontact. Hiermee kunt u uw locatie kiezen om naar toe te rijden of uw eigen locatie invoeren. De versnellingsbak schakelt soepel waardoor u ontspannen wegrijdt en aan uw avontuur kan beginnen.
De opbouw is uitgevoerd met alkoof met een slaapplaats voor 2 personen en een royaal 2-persoonsbed boven de xxl garage en een ruime dinette.
De garage is vanaf twee zijden is te benaderen. Deze garage is prima geschikt voor de campingstoelen en tafel en/of fietsen in mee te nemen.
Door de draaibare stoelen in de cabine kunt u een gezellige zit creëren aan de vaste tafel om daar heerlijk te eten, spelletjes te doen of zelfs te werken met een laptop of iPad.
De zit is apart gesitueerd van de keuken zodat er geen onnodig geloop plaatsvindt bij het zitgedeelte. De keuken is uitgevoerd met een driepits gasfornuis, spoelbak, voldoende kastruimte waarin servies in aanwezig is en u proviand in kan meenemen. Met de aanwezigheid van de XL koel- vriescombinatie zult u niet snel zonder eten en drinken rondtrekken. Deze koel- vriescombinatie werkt op 230V en gas. Door de crash-tender kunt u de koelkast onder het rijden op gas aangesloten laten.
Het 12V apparatuur wordt gevoed vanuit de huishoudaccu. Deze accu wordt opgeladen onder het rijden, als u de camper aangesloten heeft op de 230V stekker of door de zonnepanelen. U kunt dan alleen apparaten die geschikt zijn voor 12V gebruiken. Zodra u aangesloten bent op netspanning kunt u onbeperkt van stroom gebruik maken en ook de wandcontactdozen gebruiken voor 230V apparatuur. Wanneer u niet bent aangesloten op netspanning is het mogelijk om de omvormer in te schakelen zodat u beperkt gebruik kan maken van bijv. het koffiezetapparaat, uw laptop of scheerapparaat.
Als de avonden wat afkoelen kan de camper verwarmd worden door de ringverwarming zodat u toch een behaaglijk gevoel hebt.
Dan is het moment aangebroken dat u de camper op een mooie plek hebt kunnen zetten!
Wanneer u langer blijft staan kunt u met speciale blokken de camper waterpas zetten, de 2 poten uitdraaien (niet als krik gebruiken) zodat de camper stabiel staat.
Om even bij te komen van de rit zet u de stoelen buiten, draait het uitvalscherm iets uit en bevestigt de poten in de daarvoor bestemde steunen aan de camper en draait het scherm uit naar de gewenste hoogte.
Nu kunt u genieten van een hapje (uit de oven) en een drankje.
Met de meegenomen fietsen op de fietsendrager voor drie fietsen (max. 60kg.) kunt u boodschappen doen, de omgeving verkennen of fietstochten plannen. Uiteraard kunt u in de garage ook uw fietsen vervoeren of extra fietsen meenemen.
Nadat u de zon heeft zien ondergaan en het begint te schemeren wilt u uiteraard nog van de warme avond genieten en even buiten zitten en in het licht van de buitenlamp een folder doorlezen van de plaatselijke bezienswaardigheden.
Dan is toch ook het moment gekomen om van uw nachtrust te genieten en door de ramen open te zetten te luisteren naar de branding of de nachtdieren die in actie komen.
Voordat u uiteindelijk verder trekt naar uw volgende bestemming wordt alles netjes op de daarvoor bestemde plek opgeruimd, controleert u of alles geborgd is, alle ramen en dakluiken dicht en maakt u zich klaar om verder te rijden!
Bij terugkomst wordt de camper van binnen schoon afgeleverd, met een volle brandstoftank, een lege en schoongemaakte toiletcassette.
U kunt uw auto bij ons op het (afsluitbare) erf parkeren.
Wij denken de camper zo compleet mogelijk te hebben aangeboden. Het staat u vrij om het verder aan te vullen met wat u denkt nodig te hebben. U bent zelf verantwoordelijk voor het gewicht wat u meeneemt.
Boekingen hoogseizoen minimaal 1 week.
U betaald vooraf eigen risico en waarborg van €1000,-
Bij vertrek nemen we samen een inventarisatielijst door van de camper. Wanneer u terugkomt nemen we deze lijst opnieuw door. Ontbrekende zaken worden verrekend met de borg. Bij eventuele schade wordt dit besproken en voorgelegd bij de verzekeringsmaatschappijen.
Bij het niet of onvolledig reinigen van de camper worden extra kosten verrekend met de borg.
Binnen reinigen € 75,-
Toiletcassette reinigen € 50.-
Afvaltank lozen € 25,-
Wij wensen u een hele fijne en veilige vakantie toe!
Aanwezig:
- koffiezetapparaat 230V
- French press cafetière
- waterkoker 230V
- autoradio met usb aansluiting om muziek vanaf uw telefoon/iPod af te spelen
- servies
- bestek, blikopener, kaasschaaf, schaar
- pannenset
- rookmelder
- koolmonoxide melder
- gasfles
- schoonwatertank (niveau indicatie af te lezen vanaf display)
- vuilwatertank (niveau indicatie af te lezen vanaf display)
- boiler warmwater 40-60 graden Celsius (zelf inschakelen)
- ringverwarming incl. thermostaat (zelf inschakelen)
- stoffer/blik/zachte bezem
- gevarendriehoek
- veiligheidshesjes
- reservewiel
- slang schoonwater vullen
- slang vuilwater lozen
- voedingskabel 230V
- toilet chemicaliën
- wc borstel
Zelf meenemen:
- bedlinnen (afmetingen vast bed 210x140cm. / alkoof 210x140cm..)
- theedoeken/handdoeken/vaatdoeken
- wc papier/keukenrol/afvalzakken
- schoonmaakmiddelen
- handzeep
- verbanddoos