Otto – Inpakken en wegwezen met Otto! Volledig ingerichte avontuurlijke camper!

Bewaard in favorieten
Verwijderd uit favorieten
Categorie Classic
Brandstof Benzine
Aantal slaapplaatsen 2 slaapplaatsen
Aantal zitplaatsen met gordel 6 stoelen met gordels

Omschrijving

Deze betrouwbare Volkswagen LT28 verlengde camper is volledig ingericht voor 4 personen en beschikt over 6 zitplaatsen, waarvan 2 met een gordel. De camper beschikt over 2 slaapplaatsen binnen, voor kinderen kun je makkelijk een tentje buiten erbij opzetten.

Klein kluisje voor het veilig opbergen van geld, fotocamera, mobiel, etc.
Radio/CD-speler met speakers in de cabine voor een echt retro gevoel.
Otto beschikt over een 3-pits gasstel, magnetron, waterkoker en koffiezetapparaat.
Met de twee oprijblokken kun je de camper waterpas...

De Camper

Volkswagen
Buscamper
Handgeschakeld
Rijbewijs B
Eerste inschrijving in 1980

Deze camper is ouder dan gemiddeld. Hij kan daarom minder geschikt zijn voor lange afstandsritten of heuvelachtig terrein. Controleer bij de eigenaar of hij geschikt is voor jouw reis.


Voorzieningen

  • Airco Woonruimte
  • Bed & Linnengoed
  • Buitendouche
  • Campingset (stoelen + tafel)
  • Diepvriezer
  • Dinette
  • Douche
  • Draaistoelen
  • Fietsendrager
  • Garage
  • Gasfles
  • Gasfornuis
  • Handdoeken inbegrepen
  • Keuken inventaris
  • Kluis
  • Koelkast
  • Luifel
  • L-zit
  • Off-grid kamperen
  • Oven
  • Toilet
  • TV
  • TV ontvanger
  • Verwarming
  • Warm water
  • Winterkamperen
  • Zonnepaneel
  • Achteruitrijcamera
  • Airbags
  • Airco tijdens rijden
  • Audio ingang
  • Bluetooth
  • Cruisecontrol
  • Imperiaal
  • Isofix gordels
  • Navigatie
  • Parkeersensoren
  • Radio
  • Sneeuwkettingen
  • Stuurbekrachtiging
  • Trekhaak
  • Winterbanden

Huisregels

  • Roken toegestaan: Nee
  • Huisdieren toegestaan: Ja
  • Buitenland toegestaan: Ja
  • Wintersport toegestaan: In overleg
  • Festivals toegestaan: Ja
  • Bergen toegestaan: Ja
  • Minimum leeftijd: 25 jaar

Inleveren zoals je hem ontvangt, schoon, vol getankt, met geleegde vuilwatertank en chemisch toilet. Natte cel en keuken inclusief servies schoon opleveren. Mocht dit niet gebeuren wordt er 250 euro schoonmaakkosten in rekening gebracht. Na gebruik, binnen en buiten poetsen verplicht.

Hoeslakens/matrasbeschermers tijdens slapen verplicht, denk hierbij aan de hygiëne. Voor jezelf en de andere huurders.

Licht gasverbruik is inbegrepen, groot gasverbruik wordt gewogen en belast, dit om verspilling te voorkomen.
De Primagaz cilinders die je mee krijgt kun je ook zelf omruilen op veel punten in Nederland en België.

In het buitenland geen E10 tanken! Mocht er geen Euro 95 te krijgen zijn, tank dan Euro 98. Mocht je toch E10 tanken dan kom je vanzelf stil te staan, omdat Otto daar simpelweg niet tegen kan.

Indien de hoofdhuurder jonger is dan 24 jaar geldt er een verplicht extra eigen risico van 250€ op het normale eigen risico.


Verzekeringen

  • Camper verzekering: Inclusief
  • Eigen Risico & Borg: € 1.000
  • Pechhulp: Internationaal
  • Vervangend vervoer: Internationaal

Vanaf € 14,80 per dag verlaag je het eigen risico & de borg naar € 150, af te sluiten in het boekingsproces.


Tarieven

  • Aantal vrije km per week: 1.750 km
  • Kosten per extra km: € 0,20
  • Schoonmaakkosten: € 0
  • Last-minute korting
    - Boekingen binnen 1 week: 10%
  • Langboek korting
    - Boekingen langer dan 3 weken: 5%
    - Boekingen langer dan 4 weken: 5%

Annulering


Beschikbaarheid

  • Ophalen vanaf: 15:00 uur
  • Retourneren tot: 12:00 uur
  • Minimaal 5 dagen

11 Recensies

Waardeloos en levensgevaarlijk. Deuren sprongen open tijdens t rijden. Bij een beetje heuvelop op de snelweg minder dan 50kn/u. Auto startte niet de volgende dag (accu), monteur moeten laten komen (€120). Bij terugbrengen klaagde hij dat de voorruit niet schoon was (rit van mijn huis naar inleverplaats). Alsnog schoongemaakt, was nu ok. Naderhand nog meer klachten, over schoonmaken en slotje dat kapot of verdwenen was. Borg kwijt. verhuurder heeft tweede inkomstenbron voor het zg schoonmaken. Nooit meer. Maart 2022
Reactie van Willy Beste Erik, Mijn camper Otto rijdt al 5 jaar naar alle windstreken, maar nog nooit heeft er iemand de problemen ervaren die jij opnoemt, laat staan dat het levensgevaarlijk zou zijn om met Otto te rijden. Als de deuren open sprongen tijdens het rijden, dan is het zeer waarschijnlijk dat jij ze niet goed dichtgedaan hebt voordat je ging rijden, want meer dan 100 andere huurders voor jou hebben daar nooit last van gehad, kijk maar naar de lovende recensies die Otto en ik hebben gekregen in het verleden. Bij een heuveltje opgaan met een snelheid van 50km/h, tja je moet niet vergeten dat je een oldtimer camper boekt, met 75 pk op 2500kg, dat is idd niet snel, maar ik denk dat je bent vergeten om terug te schakelen, dan vraag je een kracht van de motor waarvoor hij niet is gebouwd. Als de camper niet start door een lege accu, dan is dit echt volledig je eigen schuld, als jij ervoor gekozen hebt om buiten de camping zonder stroom met Otto te overnachten en wel stroomverbruikers te gebruiken, dan trek je dus de accu leeg, daar kan ik niks aan doen. Dan last but not least Erik, heb je rottend vlees voor je hond in mijn koelkast laten lekken, dit stonk enorm, ik ben 3 dagen aan het schoonmaken geweest en toen kropen de maden er nog uit… Jij stelt dat ik blij mag zijn dat ik extra inkomsten heb? Liever had ik dat je mijn camper inleverde zoals je hem kreeg, schoon. Dat jij, mij en Otto één ster geeft, nadat jij Otto zo bij mij aflevert, is echt beneden alle peil. Ik heb 5 jaar ervaring met camperverhuur, jaarlijks maak ik het mee dat iemand een paniekaanval krijgt en de camper eerder thuisbrengt dan afgesproken. Maar nog nooit werd ik of mijn camper daarop aangevallen, daarom is dit de meest oneerlijke review dat ik ooit heb ontvangen. Omdat ik in het hele verhaal geen aandeel heb gehad, ben jij de enige die hier iets aan had kunnen veranderen!
Wij zijn een weekje met Otto op vakantie geweest. Wat bijzonder om met zo’n leuke klassieker op pad te gaan. Otto is van alle gemakken voorzien ( zelfs een magnetron ) en alles werkt. Het aanrechtje/ keukentje ook heel schoon en schattig om te zien. WC ook ruim met groot opbergvak voor al je toilletspullen. Bed is hard maar dit was door Willy netjes van tevoren aangegeven en wij hebben er 2 comfortabele luchtbedden opgelegd. Opgelost. Een topper kun je er natuurlijk ook overheen leggen. Luifeltje erg handig en gezellig om zo lekker voor Otto te zitten. Kortom wij hebben een super weekje gehad en hebben het contact met Willy ook als zeer prettig ervaren. Goed bereikbaar en klantvriendelijk. Fam. Vd Burg Augustus 2021
de camper is op zich heel leuk, gedateerd, maar erg leuk om mee op stap te gaan. echter is er een groot probleem met het bed, hier kan niet op worden geslapen! de kussens van de dinette waar je het bed van maakt door het uit te klappen, ligt net als een wildrooster. je voelt op alle plekken op je lichaam de stangen door de kussens heen komen. hierdoor zijn wij een nacht eerder naar huis gegaan. twee nachten niet slapen is niet acceptabel voor een huursom van €450,-. nadat wij dit hebben doorgegeven aan Willy en Gobooney, werd ons verteld dat het een camper is uit 1980 en moesten maar accepteren dat het bed wat minder is. nou ik heb ook weleens in een hotel van 150 jaar oud geslapen, maar wel met een goed bed. een goed bed is toch een van de belangrijkste dingen als je iets huurt waar je ook in moet slapen lijkt mij. nadat wij een bedrag van €150,- terug eiste kregen we een voucher van €35,- aangeboden voor een volgende keer dat wij een camper zouden huren, wat denk je zelf? zowel Willy als Gobooney lopen weg voor hun verantwoordelijkheid, het is verhuren, geld vangen en voor de rest zoek je het maar uit. ik ben al blij dat ik geen motorpech oid heb gehad onderweg, ze zouden je zo laten staan ben ik bang. lieve mensen kijk met iets huren via Gobooney, ze laten je in de kou staan! benieuwd of deze recensie geplaatst wordt, het is alleen maar een goed nieuws show als je de recencies leest. oh ja, je moet als klant ALLE recencies goed lezen volgens Willy en Gobooney, want daar staan tips in zoals neem een topper mee voor het bed! ik zou zeggen, neem een tentje mee, gooi daar een luchtbed in, lig je altijd beter als op een wildrooster. wat een vreselijk bed, maar ja wat wil je dan voor €450, -, is toch een schijntje of niet? belachelijk hoe je behandeld wordt, het is graaien en daarna kan je barsten als klant. kijk verder op het internet, er zijn meer aanbieders, kan nooit slechter zijn. Juni 2021
Reactie van Willy Robert, ik ben verbaasd en ook verrast over jouw recensie, omdat ik eigenlijk nauwelijks klachten heb gehad over het bed van Otto. Wellicht heeft het ongemak ook iets te maken met jullie postuur en verwachtingen, want dit is het standaard bed in deze camper en het bed is niet versleten. De vergelijking met een 150 jaar oud hotel is natuurlijk niet reëel omdat men daar eenvoudig een nieuw bed kan plaatsen. Dat kan bij Otto niet, en nogmaals, de meeste mensen vinden het echt prima. Jouw opmerking is echter wel van belang omdat ik nu de wat gewichtigere personen kan waarschuwen of deze camper kan afraden. De bedragen die je noemt zijn ook niet reëel! De totale huursom is 350 euro i.p.v. 450 euro, waarvan ik 260 euro ontvang. Daar draag ik nog btw over af, dan blijft er 210 euro over, om dan 150 euro terug te vragen als compensatie is bizar veel, vooral als het je eigen verantwoordelijkheid is. Ik denk dat Goboony heel erg netjes heeft gehandeld met keuze voor het terugstorten van de boekingskosten van 35 euro of een voucher van 50 euro voor een volgende keer. Ze zijn namelijk niet verplicht om dit te doen. De aanname die je doet over een eventuele motorpech maakt het verhaal niet geloofwaardiger omdat alle voertuigen die ik verhuur in perfecte technische staat zijn ondanks hun leeftijd. Daarbij komt dat Goboony en ik nooit iemand in de kou laten staan als er onverhoopt toch motorpech of een ander mankement zou ontstaan. Als je denkt dat alleen positieve recensies worden toegelaten, dan heb je het mis want dat is namelijk niet het geval: ook jouw negatieve recensie staat er echt in en iedereen kan dit zien. De reden waarom ik alleen maar een ‘’goed nieuws show’’ heb in mijn recensies, is dat ik alleen goede recensies krijg… daar kan ik niks aan doen. Wij hebben jou zeker niet laten barsten! We hebben geprobeerd uit te leggen dat het probleem niet direct bij mij of Goboony ligt. Goboony heeft je ook verschillende voorstellen gedaan die je hier niet noemt. Als je dan een recensie schrijft voor de andere huurders, zorg dan wel dat je eerlijk bent. Een recensie met onwaarheden daar hebben mensen weinig aan. Je kiest ook niet voor de gulden midden weg met 3 sterren, nee 1 ster geef jij aan Otto, terwijl de gehele camping jouw camper stond te checken hoe cool Otto was!
We zijn een week met Otto op vakantie geweest. Ik zou adviseren om een duidelijke uitleg, hoe te starten met de choke, als je daar geen ervaring mee hebt. Het is ff wennen, en niet verwachten dat je bergop even snel mee kan met de nieuwere auto's. Dat heeft ook wel zn charme. We hebben een heerlijke week gehad, Otto is echt een baas. Verder liep het contact met Willy goed, hij reageert altijd snel en behulpzaam. Tot de volgende keer Willy, want het camperlife bevalt ons wel! Oktober 2020
Heel toffe camper, lekker oldschool en veel bekijks onderweg! Let wel op dat het bed ook echt oldschool is ;) Prima voor een festivalweekendje bijvoorbeeld, maar wij hebben een topper / dekmatras erop gelegd om een week aangenaam te kunnen slapen. En houd rekening met een uurtje poetsen bij terugkomst, dat heb je echt wel nodig om hem weer piekfijn op te leveren, zoals Willy vraagt. Prachtige week mee gehad! Juli 2020
Camper Otto heeft alles wat je nodig hebt voor een geweldige kampeer vakantie. Aan alles is gedacht! Bij vertrek kregen wij van verhuurder Willy een bak achter op de camper voor extra laadruimte. Ideaal! Contact met Willy verliep erg fijn en laagdrempelig. Bedankt Willy, wij hopen snel weer op reis te kunnen met Otto!! Juni 2020
De camper is zeer goed bevallen. Camper was schoon, netjes en er ontbrak niets in. Willy is een spontane verhuurder en is zeer klantvriendelijk. September 2019
Als allereerst is Willy echt een topvent met duidelijke uitleg. Heerlijk genoten van Otto! Goede prijs kwaliteits verhouding en even wennen als je weg rijd, maar binnen 5 minuten wil je al niet meer zonder Otto! Ook was het liefde op het eerste gezicht bij Otto. Kortom echt een geweldige Camper die je prachtige ritjes kan opleveren! Tot snel! September 2019
Met een groep vrienden een hele mooie rit gemaakt door Duitsland. Otto is een pareltje en Willy is een huurder die alles tot in de puntjes voor het verhuur heeft geregeld. Zeker een aanrader! Augustus 2018
Super leuke tijd gehad met Otto! Behalve dat hij er cool uitzag, functioneerde alles naar wens. Bed sliep prima, het keukentje was fijn en er was voldoende opbergmogelijkheden, vooral als je daar de “natte cel” voor gebruikt. Als je langer gaat kun je overwegen een extra koelbox mee te nemen want het koelkastje is vrij klein. Alles was schoon en netjes. Wel zelf kampeertafel en stoelen meenemen voor buiten! Willy is zeer relaxt, aardig en goed afspraken mee te maken. Augustus 2018
Ten eerste is Willy een hele aardige gast. De VW camper was pas 2 weken in z'n bezit maar hij wilde hem toch verhuren aan ons. Helaas werkte de verlichting niet maar dat mocht de pret niet drukken. De camper reed verder prima maar een punt ter verbetering is het bed. Slapen is toch wel een van de belangrijkste dingen en het bed was erg hard. Makkelijk op te lossen met een top matrasje lijkt me. Willy nogmaals bedankt Juli 2018